Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellé enyhe...

Fogamzásgátló mellé enyhe vízhajtó(pezsgőtabletta vagy valamilyen teakeverék)segíthet?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem a fogamzásgátló szedését,és kicsit felpuffadt a lábam/hasam. Nem híztam,heti 2-3x sport,napi 20000lépés + kalóriaszámlálás.

2023. jún. 6. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Oh szegény, én is így jártam :( puffadás és vizesedés, viszont nekem sajnos jött mellé a csillapíthatatlan étvágy is, szóval én végül leálltam a hormonális fogigátlóval, mert nem akartam úgy elhízni mint az ismerőseim. Szerintem valami csalán vagy zöld tea simán szóba jöhet, olvasd el azért a betegtájékoztatót, hátha valamivel nem kompatibilis (én pl. régen ittam orbáncfű teát is, azt tilos inni fogigátló mellett).
2023. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!