Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés mellett folyás?

Húgyúti fertőzés mellett folyás?

Figyelt kérdés
Elég valószínű, hogy húgyúti fertőzésem van, az előző napokban ennek a tüneteit produkáltam, azonban most már van egy enyhén sárgás, bő, kicsit darabkás folyásom is. Nem hiszem, hogy gombás fertőzésről lenne szó, már volt olyanom és másmilyen tüneteim voltak. Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2023. jún. 6. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz és nőgyógyászhoz. A húgyúti fertőzés miatt eleve nem árt egy vizelettenyésztés.
2023. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, mikor volt az utolsó szexuális együttléted?
2023. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pár napja. Igazából könnyen lehet, hogy nem figyeltünk eléggé, bár idáig sosem volt ilyen problémám.


Orvossal addig várok, amíg el nem múlik a menzeszem, szerintem, nekem a ciklusom első napja előtt szokott bő folyásom lenni amúgy is. Iszok sokat mellette, hátha kipucolódik magától, mert már volt életemben olyan, hogy fájt a pisilés és akkor is pár nap után elmúlt.

2023. jún. 7. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg egy STD betegség lesz.
2023. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sosem volt erre példa, monogámiában élünk, és neki nincsenek tünetei.
2023. jún. 7. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat az h monogamia azt te hiszed sosem tudni ;)
2023. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!