Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgycsőnyílas fájdalma, égő...

Húgycsőnyílas fájdalma, égő érzése?

Figyelt kérdés
Volt egy elhúzódó hüvelygyulladásom (baktérium okozta, de sajnos sokáig gombára kezelték), kb 10 hónapig voltam folyamatos gyulladásban. Ezt követően a kisajkak tetejénél nagyon szúrt és égetett. Kaptam több krémet is (pl Pimafucort), de mindegyiktől csak még inkább csípett a területen (pisiléskor is nagyon égetett kívül a bőrömnél). Ezután már a hüvely feletti teljes terület beduzzadt, érzékeny volt. Azóta voltam teljes tenyésztéses vizsgálaton, STD vizsgálaton, amik negatívak. Vizeletvizsgálaton is jártam, minden negatív volt. Tenyésztésnél találtak E.colit és E.feacalist nagyon alacsony csíraszámmal, valamint az általános vizeletvizsgálatnál a baktériumszint 0 volt, így az orvos szerint kívülrő kerülhetett be, de a biztonság kedvéért kaptam célzottan antibiotikumot is, de nem lett jobb. Azóta is ég, szúr, fáj a húgycső nyílás körüli bőr. Cicaplast krémmel, körömvirágkrémmel, aloe vera zselével is kenegetem, csak pamut alsót viselek és a mosószert és öblítőt is lecseréltem babáknak valóra. Van, hogy pisilés közben csípi a bőröm, van, hogy nem, van, amikor ülésnél nagyon fáj, van, amikor nem. Mitől lehet ez??

2023. jún. 6. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Feltétlenül javasolt partnerével párhuzamos kivizsgálása. Partnerénél fizikális here, prosztata vizsgálat, valamint szükség esetén a vizelet és az ondó mikrobiológiai vizsgálata válhat szükségessé. Az urológiai vizsgálat nem beutaló köteles, területileg illetékes szakrendelésre be tudnak jelentkezni.
2023. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Gonorrhea
2023. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3

A partner teljesen elfogadott szó. Lásd: partnerkapcsolat, partnerség, stb. nem tudom, miért ezen rugózol.

(Nem 1-es vagyok)

2023. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-esnek: hüvelyváladékból nemrég néztek STD 4es panelt, az teljesen negatív lett, így is előfordulhat? Elnézést, ha egyértelmű, de sose voltam még ilyen helyzetben
2023. jún. 7. 13:22
 5/6 A kérdező kommentje:
1esnek: Elmegy mindenképp a partnerem urológushoz. Egyébként mióta tart ez a dolog, nem voltunk együtt, emiatt a visszafertőződés kizárható. De neki pedig olyan problémája van, ha kicsit erősebben hozzá van nyúlva, másnapra nagyon piros lesz neki és fáj, és 1 nap múlva elmúlik. Ha nincs hozzányúlva, akkor nem jőn elő, nem tudjuk, hogy mitől van.
2023. jún. 7. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

🙆 Az urologus 2 dolgot tud:


1.) férfiak segglyukába turkálni (azt nagyon szeretik)

2.) katéterezni


Ha szexuális úton terjedő kórokozó jelen van, akkor azt ők szinte SOHA nem fogják detektálni. Nem, egy "sima" tenyésztésből sem lehet kimutatni. Szóval...

2023. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!