Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ev alatt eltunik a narancs...

Egy ev alatt eltunik a narancsborom, ha napi 2 liter vizet megiszok?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, elegge narancsboros, viszont nem is iszok sok vizet naponta... 2,3 poharral altalaban, van mikor meg ennyit sem. elfog tunni a narancsborom ?
2008. dec. 30. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak napi 2 liter víztől nem. ez táplálkozás és mozgás kérdése is.
2008. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőr soha nem tűnik el,csak enyhíteni lehet a látszatán.
2008. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A két liter víz nem elég, mellette sokat kell tornázni, és minél több egészséges ételt enni, az édességeket, zsíros dolgokat pedig teljesen ki kell irtani az étkezéseidből.

Nem értek egyet azzal, hogy a narancsbőr sosem tűnik el: tinikoromban nagyon narancsbőrös volt a fenekem és a combom, mióta azonban teljes életmódváltáson estem át, egyáltalán nincs narancsbőröm.

Fontos még az évente kétszeri méregtelenítés, de nekem a legjobban a szauna jött be: hetente minimum egyszer kell szaunázni, és betartani az étkezési szabályokat. Így tuti a siker, nekem legalábbis sikerült.

2008. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat =)
2008. dec. 30. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!