Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik, az első nőgyógyás...

Hogy zajlik, az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Elmész bemutatkozol! Vidd magaddal a TAJ kártyád! Aztán kérdéseket tesz fel. Mikor jött meg elsőnek? hány napos a vérzés mennyi és 28 napos? volt-e vmi műtéted? családban vmi betegség? neked állandó betegség? (tejérzékenység..stb)

akkor megkér hogy vetkőzz le megvizsgál 1 újjal és mondja hogy minden rendben van. Kb ennyi.

Ha fogamzásgátlót akarsz felíratni akkor:

-elküld vérvételre.

és felírja a receptet.

2008. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és kb mennyi ideig tart 1ilyen vizsgálat?
2008. dec. 30. 20:38
 3/12 anonim ***** válasza:
2008. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. dec. 30. 20:45
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Tovább tart a várakozás, mint a vizsgálat... Néhány perc az egész (állítólag).

Én hétfőn esek túl az elsőn. Alig várom :S

2008. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nem igazán merek elmenni:/ de még szüz vagyok..csak úgy érdekelt
2008. dec. 30. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
mindenki fél.. én is nem rég voltam először:D egyáltalán semmi gáz nincs... nekem 4-5 perc volt maga a vizsgálat, mivel ugye először voltam csinált rákszűrést is, ilyesmik...de az sem durvább semmivel:D nyugodj meg, és menj el, még ha panaszod sincs !! egy rutinvizsgálat nem árt... hidd el nekem
2008. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Énis csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Még kiegészíteném azzal, hogy anyukádat vidd magaddal ha izgulsz :D És ne legyél szégyenlős a doki előtt mert sokat látott már ő... :)
2009. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ma estem túl az első vizsgálaton. Hát nem volt vmi kellemes. Órák múlva is sajogtam...

Bogyót íratni mentem. Említettem a dokinak, hogy még nem voltam nőgyógyásznál, de nem különösebben foglalkozott vele. Azt hittem, legalább elmondja, mikor mit csinál, óvatosabb lesz, de csak dugdosta belém a műszereket meg az ujjait és fogalmam sem volt róla, mi történik velem. 2 perc, ha volt a vizsgálat (rákszűrés, hüvelyi ultrahang), de örök emlék :S SZTK-s doki volt, akik ugye futószalagon vizsgálják a betegeket... Szóval jobban jársz egy magándokival, mert a legtöbb doki csak akkor figyel rád, ha fizetsz a vizsgálatért.

Egyébként túlélhető, csak a szégyenlősséget nehéz legyőzni. Én hosszú fölsőt és kardigánt húztam, így egy kicsit könnyebben elviselhető.

2009. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
25%
Xiasztok. Tnap kétségbeesetten olvasgattam a válaszokat arra, hogy milyen az első. és tök jó mert sok klax tanácsot kaptam innen.Egyik amit xintén tok tanácsolni,h xoknyába menj,mert akko nem kell csupaxnak lenni.A vizsgálat egyáltalán nem fájt.vixont a melleimet nem vizsgálta a doki,pedig állítolag első alkalomnál kellene.Xwal kibirtam,tuléltem és nincs is rox emlékem!:-D
2009. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!