Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő az, amikor hüvelygo...

Mennyi idő az, amikor hüvelygomba miatt valakinek méhszájsebe lesz, vagy komolyabb elfertőződés?

Figyelt kérdés

Vagyis mennyi idő elteltével lesz nagyon súlyos a hüvelygomba?

Nekem már lassan 1 éve előjött, voltam már ez miatt négyszer nőgyógyásznál, mindig visszakellett mennem egy idő után, hogy mégsem múlt el teljesen... Legutoljára 4 hónapja voltam nála, akkor felírt 1 hónapig tartó kezelést, de azóta sem lettem túl a gombán...:( Kicsit feladtam a küzdelmet, most nem vészesek a tünetek, vagy egy kis fehéres folyásom, néha viszket...


2009. jan. 1. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
ha nem hagyod kezeletlenül (márpedig ahogy olvasom nem hagyod) nem fog komoly dologgá alakulni!!!nyugodj meg és ne add fel,jobbulást kivánok neked!
2009. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2023. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!