Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Istenem, mi van velem? Nagyon...

Istenem, mi van velem? Nagyon félek. Milyen orvoshoz mehetnék, milyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és 4hónapja fáj egyfolytában menzesztől függetlenül a bal mellem töve a hónomnál...

a háziorvosom egy gyökér nemtud hova küldeni már... voltam nemrég mell ultrahangon, röngtgenen, EKG-n, de minden negatív. Semmi csomó semmi elváltozás.

De nagyon fáj, nyilallik, nyom. És most megvan a mensim de ugy fáj hogy átnyilallik a hátamba, alig birok lélegezni. nagyon félek:( nem akarok rákos lenni.

és nem múlik el a fájdalom


2010. okt. 17. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Használsz valamilyen golyós dezodort?

-Ha igen,hagyd abba...

2010. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira azért ne ijedj meg. Néha nekem is szokott fájni, meg szoktam masszírozni és jót tesz, ott is vannak nyirokcsomók. A másik, hogy akkor is fájt, amikor nőtt a mellem, lehet nálad is ez van, fiatal vagy még. Ha eddig minden leleted rendben van, ne félj, mert ennyi vizsgálat már kimutatta volna az elváltozást.
2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, én már elég idős vagyok hozzád de még menstruálok. Amióta menzeszelek 12 éves korom óta, menci előtt és még menci közben is úgy fáj a két mellem nem bírok ráfeküdni. Sőt beis vanmirigyesedve és duzzadtabb. Lehet a hormonok csatája eználad. Ne félj nem vagy rákos, és ne is képzeld be magadnak. Ahogy telnek az évek változnak a hormonok is.
2010. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nögyógyászhoz menj el.

mert ez valósínü a menstruációddal lesz összefüggésbe.


mikor fáj nincsen a nyirokcsomód a hónajadban megdagadva?


èn most szültem és mikor a tejem megindult iszonyatosan bedagadt a nyirokcsomóm. hormonok.

2010. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

mindenképpen elmegyek egy nőgyógyászhoz... félek:S

nincsen semmim bedagadva, még a nyirokcsomóim sem

2010. okt. 17. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam kérdezni, miért nem nőgyógyászhoz mész?


Viszont: nem tudom, milyen melltartót hordasz, de attól is lehet. Ha túl szűk a kerülete (nekem mind túl szűk!!! fehérneműboltokban néha lehet kapni hosszabbítót, azzal kicsit jobb), az okoz hátfájást. Ha túl rövid a vállpántja, okozhat váll- és hátfájást. Ha a benne lévő vas alakja nem megfelelő, bevág a melledbe, az okozhatja ezeket a tüneteket.

Hacsak nincs túl nagy melled, pár napig próbálj melltartó nélkül létezni, vagy ha nagyok a melleid, és ciki lenne melltartó nélkül, hordj egy ideig jó minőségű (ezek nem olcsók, 5000 Ft körül) sportmelltartót.


Nekem is okozott ilyen problémákat a szar melltartó, míg rá nem jöttem, mi a gond.

Ezzel együtt ne lébecold el a nőgyógyászt, egy ellenőrzés semmiképp nem árt. De ha a mell ultrahang negatív, szerintem nincs félnivalód.

2010. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ui: a dezodorcsere is jó ötlet. Ajánlom a DM saját márkás Alverde dezodorját. 2 illatú van, de sokszor csak az egyiket lehet kapni, pumpásak. Az Alverde termékek természetes összetvőkből készülnek, nem drágák, de nagyon jók (a krémek, tusfürdők stb. is).
2010. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ui2: én egyébként odáig sűllyedtem, hogy alapból kiveszem a melltartókból a vasat, hogy ne nyomjanak. De nekem kis mellem van, nem kell, hogy tartsa valami.

Sajnos az alapból vas nélküli melltartók nem jók rám, mert mindet túl nagy kosárral és kis kerülettel gyártják.

2010. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled? Lécci jelentkezz!
2010. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát azóta az idióta háziorvosom elküldött még reumatológiára. nem mentem el.

de szerdán keresek 1 nőgyógyászt

2010. okt. 25. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!