Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Istenem, mi van velem? Nagyon...

Istenem, mi van velem? Nagyon félek. Milyen orvoshoz mehetnék, milyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és 4hónapja fáj egyfolytában menzesztől függetlenül a bal mellem töve a hónomnál...

a háziorvosom egy gyökér nemtud hova küldeni már... voltam nemrég mell ultrahangon, röngtgenen, EKG-n, de minden negatív. Semmi csomó semmi elváltozás.

De nagyon fáj, nyilallik, nyom. És most megvan a mensim de ugy fáj hogy átnyilallik a hátamba, alig birok lélegezni. nagyon félek:( nem akarok rákos lenni.

és nem múlik el a fájdalom


2010. okt. 17. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Okés, majd írj, hogy mit mondott. Remélem, ő sem talál semmit. A melltartót próbáltad levenni? Semmi hatás?

Esetleg nem rossz a tartásod, és a hátfájás sugárzik ki? Nem akarok okoskodni, csak tippelek.

2010. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
már kivettem a merevitőt. nem jobb:S már a szivem is fáj naponta emiatt:S
2010. okt. 26. 17:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szíved az idegeskedéstől fáj, hogy mi lehet veled. Remélem, semmi komoly.
2010. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!