Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova forduljak először?

Hova forduljak először?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy vmilyen nőgyógyászati nyavalyám van,amivel nem mentem el időben orvoshoz:(Régebben (1 éve)voltak folyásaim,sárgásabb színű,kellemetlen szagú.Most meg már semmi nincs,csak rendes fehér,és nem büdös.Kb.nyár közepén bedagadt a nyirokcsomóm lágyékban,az egyik oldalon.Aztán elmúlt,most egy 2 hete megint "előjött".Szerintem ideje lenne elmenni dokihoz:(Másik gondom,hogy elég durván szőrös vagyok,ott is ahol nem kéne,pl,combom,hasam.Tudom hogy nagyon felelőtlen dolog volt,hogy nem mentem még el orvoshoz,csak az a helyzet,hogy eléggé félek,de most már muszáj:(

Először kérjek nőgyógyászatra időpontot?És ott mondjam el a bajaim?

Segítsetek,nagyon szépen kérlek titeket:(

15/L


2010. okt. 18. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is édesanyáddal beszéld meg, ha jóban vagytok:) Utána pedig nőgyógyászatra kérj időpontot. Ha alapból csinál hormonvizsgálatot, akkor okés, de ha nem akar, akkor menj el endokrinológiára is. A szőrösödés vmi hormonprobléma miatt lehet.
2010. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért kell a félelmet és a szégyenlősséget legyőzni, mert lehetett volna komolyabb bajod is ha elhanyagolod a kisebbeket!
2010. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!