Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges olyan, hogy valaki...

Lehetséges olyan, hogy valaki több napig benn felejti a tampont? Ha igen akkor meddig és milyen kockázattal jár? Hogy lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges ilyen. Főleg akkor amikor már csak pecsételő vérzés van. Erős vérzés esetén ugyanis a tampon megtelik és csúszóssál válik. Székeléskor az erős nyomás hatására kicsusszan a üvelyből. Azt azért már csak észreveszi a kis feledékeny...

Ha más esetben marad bent,...

egyrészt a pangó vér bűze fel kéne, hogy keltse a gyanúját, hogy valamiről elfelejtkezett (nem tudom, hogy lehet elfelejteni ezt). Az alvadó vér remek táptalaj a mindenféle baktériumoknak és gombáknak. Könnyedén gyulladás leget a következménye. Bármilyen meglepő de szinte bármeddig bent lehet egy elfelejtett tampon ám a következő mensesnél valószínűleg előkerül (rettenetes beleondolni).

2008. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Több napig?! Olyan fertőzést lehet így összeszedni, hogy jobb nem elfelejteni (másrészt nagyon gyengíti a hüvely izomzatát).
2008. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa lenne... Közben mosakodáskor nem veszi észre az illető a kilógó cérnát? Mert erről például elég jól észre lehet venni. Vagy hát igen, az alvadt vér szagáról. Nem hiszem, hogy sokan elfelejtenék kivenni, főleg több napig. A tamponon lévő összegyűlő baktériumok miatti fertőzés kockázata mellet ilyenkor ráadásul még ki is száradna a hüvely, felborulnának a természetes folyamatok, ami tovább gyengítené az ellenállóképességét.
2008. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
hát néha nézd meg h nincs e cérna...ennyi.........és akk enm lesz bajod
2008. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
bent felejteni a tampont?ez nem egy lehetséges dolog,hanem elképesztő.rengeteg betegséget lehet így összeszedni.és főleg nagy az esély rá,hogy az illatő toxikus sokk szindrómát kap.ami akár halálos is lehet.veszélybe kerül a fogamzóképességet.ha esetleg ilyen történne amint észreveszi az illető azonnal távolítsa el,fürödjön le jó alaposan és menjen orvoshoz.de a madzag és a szagok elég árulkodó jelek.nem lehet nem észrevenni.szerintem.
2008. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet bent felejteni egy tampont több napig? Na ezt mondja meg valaki!
2008. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet elfelejteni egy tampont?Hisz normális esetben azt rendszerességgel cseréljük.Akivel ez megesik az jobb ha nem is használja.Nem tudom elképzelni,főleg hogy szagának kell lennie.Nagyon gyulladást okozó, fertőzést keltő dolog lenne.Én azt mondom hogy egy valamit magára adó nő nem jár így.
2008. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem hogyan maradhat benn akár több napig is?velem lassan 15 éve még nem fordult elő.

tusolásnál csak észreveszi az ember.

2008. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretnem tudni ,hogy ezt no kerdezi ,vagy ferfi kivancsisagbol ?!mar ne haragudjon a vilag ,ha egy no ennyire nem torodik magaval !a tampont bentfelejti ,akkor hogy tudja a menzisze datumat:(
2008. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
És a madzag nem gyanús???
2008. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!