Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az, hogy kb. 5-6...

Mért van az, hogy kb. 5-6 napja fehér folyásom van? Lehet valami betegségnek a jele?

Figyelt kérdés
Most tartok a ciklus 21-ik napján.Úgy tudom,hogy pete érésnél jelentkezik ilyen fehér folyás.Lehet esetleg fel fázás?De nem fáj semmim.Néha érzem,hogy szúrkál a hasam mintha meg akarna jönni.De még 8 nap kb.Előre is köszi.
2008. jan. 8. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez nem betegség jele, nekem is szokott ilyen lenni néha. Ha nem szagos, nem viszket, nem jáj, és nincs égető érzés, akkor nem baj szerintem. Terhesség nem lehet? Amikor peteérésed volt, volál a páoddal? :))
2008. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés és a menses közötti időszak mindig "nedves", a menses utáni időszak pedig "száraz". Ez így normális, nyugi.
2008. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szaga a folyásnak megnyugodhatsz, de ha megjön, és az alhasi szúrkodás megmarad, menj azért dokihoz, mert lehet kisebb felfázás jele.
2008. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia!Ha eddig soa nem tapasztaltál ilyet,akkor lehet vmi probléma van.Felfázás,gyulladás,gomba.Ha rendes nőgyógyászod van,kivizsgál ha kéred(vagy vetess kenetet,ha 1 évnél régebben voltál rákszűrésen,abból minden kimutatható-gyulladás,gomba,stb),a rendetlenebb elintézi egy"ez normálissal".
2008. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!