Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves vagyok. Késő nőgyógyás...

18 éves vagyok. Késő nőgyógyászhoz elmenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves vagyok, a barátommal már lassan 2 éve vagyunk együtt.3 hónap után feküdtem le vele.Ő volt nekem az első.Még nem mertem elmenni nőgyógyászhoz, bár sokan azt mondják h már ideje lenne.De nem merek,meg ha el is mennék nem tudom h kihez menjek nem ismerem az orvosokat, meg stb..És jó ismerősöm sincs aki tudna ebben segíteni ahol lakom.Kérlek segítsetek egészségesen akarok élni de ha azt kérdezitek h eddig miért nem voltam az azért van mert családi veszekedések voltak a kapcsolatommal és ezáltal nem mertem lépni.És ez is titok lenne ha elmennék mert minden amit csinálok titok de oda figyelek magamra csak ez a nagy gond van.És a családom sem segít nekem semmiben sem.Ezért csak másokra és magamra számíthatok.És mire kellene számítanom ha elmegyek?Kérlek segítsetek.Köszönöm előre is válaszotokat!Egy kétségbe esett lány
2008. jan. 8. 20:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Sosincs késő,de már ideje van.Nem muszáj tudnia a szüleidnek róla,én sem mondtam el,mikor először mentem.Szerintem,ha nem ismered a nőgyógyászokat,nyugodtan elmehetsz a városotokban lévő korházba,mindenhol van nőgyógyászat,csak oda azt hiszem előjegyzés van és elég sok idő,mire időpontot kapsz,bár a maszek dokiknál sem sokkal jobb a helyzet,én kb.3 hétre rá kaptam időpontot,és mondjuk az drágább is,mint a kórházas(de szerintem megbízhatóbb és alaposabb is)

Ha már bennt ülsz a székben semmi para,feltesz pár kérdést(mikor mensiztél,élsz-e szexuális életet,ha igen,mivel védekeztek,van-e valami panaszod stb )

A vizsgálat nem fáj,először furcsa.De túl lehet élni,én ezerszer inkább megyek oda,mint fogorvoshoz...

Ja és arra figyelj,hogy az eredményt postán küldik ki,nehogy a szüleid előtt lebukj:)

És ha már arra jársz,írass fel tabit is,hidd el,sokkal jobb,mint a gumival szarakodni,vagy a megszakítással parázni(bár utóbbival nincs tapasztalatom)

[link]


[link]


Itt kereshetsz a lakóhelyedhez közeli orvost és rendelést.

Sok sikert!:)

2008. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Menj el bátran, soha nem késő. Semmi extra nem lesz, hasonló, ahogy előttem leírták.

Vegyél egy kis erőt magadon, akár kérd meg a párod, hogy kísérjen el.

2008. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az összes komolyabb kapcsolatomat elcipeltem magammal dokihoz:)Csak,h ne menjek egyedül,meg érezzék ők is egy kicsit a felelősséget.

Néhány kérdéssel korábban már egy másik leányzónak részletesen leírtam,h mitörténik a dokinál keress rá.

H hova mehetsz dokihoz azt a lakhelyed alapján adják meg.Ha esetleg Bp-n laksz akkor csak a körzetben látnak el,de ha már nem Bp-i vagy,akkor bmelyik Bp-i orvos is megvizsgál,csak 1000Ft.Amúgy én is vaktába mentem el először orvoshoz,mindenféle segítség nélkül,csak egy mentőscimbi mondta,h a Szent Jánosnak jó a nőgyógyászata...

2008. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!