Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyakran megduzzadnak...

Nagyon gyakran megduzzadnak az ajkaim, mármint a szám például, ha 5percnél tovább hallgatok, ez tudom, hogy furi, de így van, akkor megduzzadnak, reggel pedig, hát arról szó se, úgy nézek ki mint Angelina Jolie. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül allergiás valami ételre, amit gyakran fogyasztasz?
2009. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt ételallergiám a candidából kifolyólag,de nem tudom,hogy az lehet-e,az ételallergia már rég elmúlt
2009. jan. 6. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert ételtől duzzadhat a száj, nekem pl. sós pörkölt mogyorótól van ilyen, nem mindtől, de néhánytól, nem tudom, mi van bennük, ami ezt konkrétan kiváltja, ami kevésbé van megpörkölve, és nem túlságosan sós, az nem vált ki ilyet.
2009. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül is annyira nem zavaró,csak emiatt folyton kirepes,mert ahoz képest régen milyen volt,most még félszer akkora.Köszönöm a választ
2009. jan. 6. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, miket szoktál olyankor enni, próbáld csökkenteni a mennyiséget, és ha javul a helyzet, akkor valamilyen étel.


Ha száraz és kicserepesedik a szád, nekem arra ajánlottak egy jó kencét barátnők, bár én eredetileg másra kértem, de erre is jó, most nincs itt előttem, de ha érdekel, majd megnézem, és hátha azon legalább segít.


Remélem, megtalálod az okát, és megoldódik hamar.

Minden jót!

2009. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is remélem:))
2009. jan. 6. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már voltál candidás, az sajnos kiújulhat. Ajánlom, hogy minden nap egyél meg 1-2 élőflórás joghurtot.Ahogy írták valamilyen ételallergiád van. Nyomozd ki, és azt ne edd!
2009. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a valászokat valószínű,hogy az lehet a gond
2009. jan. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!