Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hátam illetve...

Mitől fájhat a hátam illetve a derekam? Lehet elaludtam? Sos

Figyelt kérdés
Ma elég sokáig aludtam , de nemigazán jól, sokszor felkeltettek és úgy keltem , h nagyon fáj a derekam, lehet mert elaludtam ? vagy valami komolyabb ...elég kelemetlen , nehány testhelyzetben nem is érzem , de ha kiegyenesedek akkor igen pl... szerintetek köze lehet? illetve van rajtam tulsuly , gondolom ez is tetőzi... épp fogyókúrázom is... szóval lényegében ez lehetséges? mert igazából gondoltam vese dolgokra...de aztán elvetettem , mert végül is ha az lenne akkor tökmindegy, h h fekszem , fájna meg lenne hőemelkedésem meg gondolom még pár tűnet. előre is köszi :)
2010. nov. 3. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, igazság szerint sok mindentől fájhat az ember háta. De általában néhány nap alatt el kell múlnia.

Szerintem lehet hogy hogy "elfeküdted". Én mikor másik ágyba költöztem, hetekig fájt a nyakam. Végső soron lehet hogy rossz testhelyzetben feküdtél. Miért ne lehetne.

Viszont ha így van, akkor rövid idő múlva el kell múlnia, ha nem erőlteted.

Ha nagyon fáj, akkor valószínűleg becsípődött egy ideg. Szintén tartás, és általában gyenge hátizom miatt, de ezek nem tartósak. Érdemes egy kicsit mozogni, tornáztatni (óvatosan).

Remélem segítettem. :D

2010. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)) megnyugtattál :)) amúgy épp most akartam kondi bérletet venni, de gondolkodtam rajta, úgy néz ki jot tenne nekem ...:))
2010. nov. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!