Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja barnázom, reggel s...

3 napja barnázom, reggel s este nagyobb mennyiségű s menstruációs vérhez hasonlitó valami(nem annyira sűrű) cucc távozik.Számit ez menstruációnak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 5. én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. (párom szerint mert nagyon idegeskedtem hogy vajon megjön-e, mindig nagyon figyeltünk a védekezésre úgyhogy szerinte nem lehet gond)3 napja barnázom, reggel s este nagyobb mennyiségű s menstruációs vérhez hasonlitó valami(nem annyira sűrű) cucc távozik. ugye nincs baj? :((
2009. jan. 10. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj. Vegyél egy tesztet és ha egy hét múlva még mindig nem jön meg, csináld meg. Nem valószínű, hogy terhes lennél ha valami mégis csak távozik, de jobb a biztonság. A védekezést pedig ne bízd a párodra teljesen, légy okos, írass fel tablettát, vagy ragaszkodj a gumihoz. Vannak már kis hormontartalmú fogamzásgátlók, de ha nem akarod a szervezetedet ilyesmivel szennyezni, akkor is ott a gumi.
2009. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen gumival védekeztünk!
2009. jan. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!