Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok. Még nem estem...

20 éves vagyok. Még nem estem át az első nőgyógyászati vizsgálaton, mivel nagyon szégyenlős vagyok. Főleg az zavar, hogy véleményem szerint, számomra ismeretlen ok miatt a bal oldali szemérem ajkam nagyobb mint a másik. Ez baj, vagy valaminek a jele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

20 évesen pedig nem ártana... Az nem baj ha nagyobb, ugyanúgy ahogy a mell sem egyforma..

A nőgyógyász már annyira immunis arra amit lát, hogy olyan mintha szemészetre mennél. Ha ez megnyugtat válassz női orvost..

Kellemetlen de sajnos a nődoki muzsáj :(

2009. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy kellemesen fogsz csalódni. Menjél női orvoshoz, akkor nem leszel annyira talán zavarban. Fájni nem fog, a szeméremajkaddal pedig nem fog törődni, ez semmilyen betegségnek a jele, nyugi! Bátorság!
2009. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Majd akkor legyél szégyellős, mikor béltükrözésre mész:D (Én megyek pár nap múlva, már előre ég az arcom.)

És nekem is nagyobb, lehet, hogy egy enyhe gerinferdülésed van, nekem ezért nagyobb minden testrészem a bal oldalamon, és izmosabbak.

2009. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem fog a szeméremajkaddal foglalkozni! Te is csak egy vagy a többi közül..én így vélekedem, bocsi, ha nem tetszik!
2009. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Segítenek a biztatások.
2009. jan. 11. 22:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Sokszor hallottam, hogy az orvosok megszólják az embereket azért mert későn mennek Dokihoz. Valószínű engem is megszól majd? Végül is panaszom nincs.
2009. jan. 12. 00:06
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szia.


Én 19 vagyok, és még én sem voltam. Vagyis csak egyszer (férfi nőgyógyásznál), de csak a melleimet vizsgálta meg. Hát, égett az arcom, meg majdnem elröhögtem magam, de annyira szörnyű nem volt. Csak óráknak tűnt és már nem tudtam hová nézzek ...


Én se nagyon merek elmenni, mert szégyellős vagyok. Nekem is nagyobb az egyik oldalon! talán a balon, nekem, is :D és nem tudom, hogy akkor leborotváljam-e ott vagy mit. Meg kövér is vagyok, nem akarok menni, tiszta narancsbőr a combom. És striás vagyok(fogyási csíkok)! Tudom, hogy nem ezt fogja nézni, de nekem rossz érzés és ég a pofám, hogy elmegyek oda így.

Pedig 1-2 év és tényleg muszáj lesz elmennem, mindenképpen már csak a fogamzásgátló miatt is, mert valamikor csak kell szednem tabit. Ha sikerülne találni egy orvost, akkor eljárnék utána évente, vagy amikor kell. Csak lenne egy, aki kedves és megbíznék benne. A legtöbb olyan félvárról veszi az egészet és olyat beszól, hogy neki milyen jó, hogy nem lehet hüvelygombája, mert pasi, és hogy neki mennyivel könnyebb. Lenézi a nőket... és ezek után nem szívesen megyek ilyen emberhez.


Én is úgy hallottam, hogy sokan leszidnak, amiért ilyen későn megy el valaki. Hát nem tudom, én majd azt mondom, hogy a rutin ellenőrzésre jöttem és kész nem mondom meg, hogy még nem voltam. Hátha nem jön szóba ;) vagy ha mondja akkor mondom, hogy ez van. Most akkor megvizsgál, vagy menjek haza? Legalább csak egyszer kell ezt elviselni, hogy lehord mindennek, amiért eddig még nem voltam.


Megkérdezhetem, hol Te laksz? :)

2009. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vagyis, hogy te hol laksz...
2009. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell először elmenni, ha baj van, vagy mikor nemi életet kezdesz élni. Ha ez nemrég történt, akkor milyen alapon szidna le? Ráadásul te már nagy kislány vagy, szólj vissza. Nem szabad hagyni, hogy a kivételes helyzetét kihasználja. Mindig választhatsz másik orvost.
2009. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pesten lakom. Tudom, mit érzel. Valahogy túl kell esnünk ezeken a félelmeken. Csak az előttem szólókra gondolok és erőt kell vennem magamon, az orvos had mondjon amit akar és semmi köze ahhoz, hogy ilyen a testünk.Hány nő szenved a narancs bőrrel.
2009. jan. 12. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!