Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok szerintetek melyik a...

Csajok szerintetek melyik a legtutibb szőrtelenítő módszer?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, :)
2010. nov. 19. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Férfinak születni.
2010. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A bikini vonalam és a hónaljam borotválni szeretem (érzékeny a gyantára)

lábam meg gyantáztatom vagy gyantázom néha epilálom,


én személy szerint azt sem szeretem, ha az alkarom szőrös és onnan mindig epilálom a szőrt.


szóval azt nem tudom hogy melyik a legtutibb nekem kombináltan kell xD

2010. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kombinált "támadást" szeretem. Nálam a hónalj és lábak borotválása, a bikinivonalra pedig a szőrtelenítő krém vált be legjobban.

De mindenkinek más a bőre, szőre, fájdalomküszöbe (epilálás). Ki kell tapasztalnod, hogy neked mi a legjobb.

2010. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszi :-) nekem igazából az epilátort nem bírja kipattogok tőle, a nagyon jó minőségú borotva bevált nálam csak 3 naponta újra kell...a gyanta nemtom miért de megint nem jött össze ellergiás tüneteim vannak..páfff... jó lenne egy végleges szőrtelenítés XD csak marha drága, pontosan nem is tudom, van tipp?
2010. nov. 20. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

3 naponta új borotva??

Ugye nem azt akarod mondani hogy minden nap borotválkozol?

2010. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs,picit diszlexiás vagyok.
2010. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell új borotvát vennem amíg jó a pengéje, 3 naponta azért szoktam mert azt szeretem ha teljesen sima felületű
2010. nov. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!