Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemből véres víz...

A hüvelyemből véres víz folyt! Baj lehet? 3-4 napig barna folyásom volt. (nálam ez a menstruáció kezdet) de nem jött meg a menzeszem, ezért elkezdtem a kanesten combit használni(mert gombám volt).

Figyelt kérdés
Vasárnap este adtam be magamnak az utolsó tablettát. Tegnap este (hétfő), gondoltam kitisztítom (egy kis langyos vízzel) a hüvelyem a intim zuhannyal. A hüvelyemből egy kis tabletta maradvánnyal együtt, véres víz folyt ki. Azt hittem megjött a menzeszem, de itt van kedd reggel és semmi! Kezdek félni. Baj lehet? A nőgyógyászomnál meg kb. csak jövőhétre kapnék időpontot:( Várom a válaszotokat!
2009. jan. 13. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szia


Szerintem ne aggódj, biztos nincs semmi baj.

Főleg, hogy nőgyógyászhoz is mész. Jövőhétig már nincs sok idő, az már nem oszt nem szoroz.

Addig is ne idegeskedj, és amint tudsz menj el nőgyógyászhoz és ő majd megvizsgál ha kell és elmondja mitől lehet...

Felesleges stresszelni miatta, az semmin sem változtat. Nyugodj meg, nincs semmi komoly baj, és nemsokára elmész a nődokihoz és ő majd elmondja a továbbiakat.

2009. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megsérülhetett a méhszájad, akkor vérzik. Vagy méhszáj sebed lehet. De azért ez olyan dolog, amit orvosnak kell megállapítani.

Addig se idegeskedj, vagy ha nagyon zavar akkor menj el egy másik nődokihoz. Nem csak a magán nődokik jók. Üdv

2009. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!