Akinek volt programcsászára, tapasztalatok?
2 millió nagyjából a keretünk rá. Nekem az a lényeg, hogy ebből meglegyen (max még 500 ezer)
Orvosi indok papíron nincs.
Így el lehet intézni?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Egyéb dokumentum kell még hozzá? Csak olyan válaszoljon, akinek volt ilyenben része, és van tapasztalata, mivel akinek nincs, az nyilván nem fogja tudni. (Sok éve járok hozzá, és tudja a konkrét okot, mi van a háttérben, csak azt nem, hogy ennek mit kell...
Már az első trimesztertől tudjuk, hogy pcs lesz, és a mostani rendszerben nem tudom hogyan engedélyezik a pcst, hogyha nem az orvosom operál meg, hanem az éppen aktuálisan ügyeletes orvos.
Igazából saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, csak úgy nem engedi kiírni. Ma tudtam meg, hogy jövőhéten, 39 hetesen szülnöm kell és örülhetek, ha nem császárral. Egyáltalán nem ez volt a terv. Én még nem akartam szülni, a gyerekem nem akar megszületni, mindketten...
Írnátok légyszi, olyanok, akik meglépték, arról, hogy mi történt utána? Hogy bántak veletek? Megcsinálták-e azért a vizsgálatokat? Ott szültetek végül, ahol a konfliktus volt?
Engem konkrétan az érdekel, hogy azt hallottam valakitől, bizonyos magasság és testsúly alatt meg se adják a lehetőséget a természetes szülésre a nőknek ma már, mert ez a protokoll. Ez igaz?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




