Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hpv elleni oltást megkaphato...

A hpv elleni oltást megkaphatom ha pár hete sürgösségi fogamzásgátlót kellett bevennem?

Figyelt kérdés
Úgy értem ez kimutatja a vérképem ha vért vesznek,hogy mások az értékek a hormonok miatt?:/
2010. nov. 22. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima vérképen nem néznek hormonszintet.

Amúgy sem hiszem, hogy sok köze van egy védőoltásnak a tablettához...

De azt még akkor ajánlatos beadni, mikor szűz a leányzó. Vagy pont azért kell a vérvétel, hogy fertőzött vagy-e?

2010. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy akkor kéne de pénzelni meg anyámék pénzelik akik nem sok mindent tudnak.Nem hiszem, hogy meglennék fertőzödve nem élveztek belém egyszer se a kemény 2 alkalom során meg volt gumi stb bonyolult:D
2010. nov. 22. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élveztek beléd és gumit használtatok akkor minek kellett a 72 órás??
2010. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Talán utána kellene nézned, hogyan is terjed. Ugyanis ez tipikusan az a vírus, amitől az óvszer sem véd meg.

Am

gy meg marhára nem olcsó, nem kellene így kib*sznod a szüleiddel. Mondd meg nekik szépen, hogy már nem vagy szűz, szóval előbb csináljatok tesztet, mert különben kárba veszik sok tízezer forint.

2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert az orvos felírt én mondtam neki mivolt de aztmondta nem érdekli szedjem be.

Ovszerrel?? Azt hogy

2010. nov. 22. 22:40
 6/6 A kérdező kommentje:
utána olvastam ez nagyon para smárolással is.najo ezen már röhögök kínomban.
2010. nov. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!