Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1éve voltam nőgyógyásznál,...

Kb 1éve voltam nőgyógyásznál, akkor írt fel gyógyszert, de nem vizsgált meg. Azóta mindig a háziorvosommal írattam fel. Ha most visszamegyek a nőgyógyászhoz, nagyon le fog szúrni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább másikhoz menjek?
2009. jan. 14. 08:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Figyu úgy is évente egyszer legalább el kell menni dokihoz tehát mostanában akkor aktuális szóval szerintem ha simpi volt akkor menj csak vissza. Bár furi hogy nem mondta hogy jelezz vissza neki hogy jó e gyógyszer nem e vettél észre bármilyen változást esetleg mellékhatást stb. Nem hinném hogy bármit is szólna ha mindent rendben éreztél. De lényeg valamilyen nő dokit mindenképpen keress fel. Én ugyan így jártam csak az én dokim fél év múlva meghalt :S
2009. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon felelőtlen az olyan doki, aki csak úgy, vizsgálat, labor nélkül felír gyógyszert! Én biztos, hogy egy másik orvoshoz mennék és elmondanám neki, hogy úgy szedsz fogamzásgátlót, hogy nem történtek meg a kötelező vizsgálatok.

2009. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen dokihoz vissza ne menj, vizsgálat nélkül nem írhat fel gyógyszert, még bajod is lehet. Inkább keress egy másik dokit, nem azért, mert ő leszúrna, nem is foglalkozik veled, a te érdeked, ha rendesen kivizsgálnak, és úgy kapsz gyógyszert.
2009. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban ilyenek a nőgyógyászok. Első alkalommal épphogy elkérte a TAJ kártyámat, és megkérdezte hány éves vagyok. Felírta a gyógyszert és ennyi. Mindenképp keress egy jó magán dokit.
2009. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!