Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ott alul kijöttek a hüvelyen...

Ott alul kijöttek a hüvelyen kivül a bőrömön valamik...Ez nemi betegség, vagy esetleg természetes?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha szemölcs lenne! De nem viszket meg semmi! Csak úgy van! És nagyon zavar! És nem egy van hanem egy jó pár! De csak az egyik oldalon!
2009. jan. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm...Én biztos felkeresnék egy nőgyógyászt!
2009. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász!
2009. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztosan nem természetes. a hpv egyik tünete lehet szemölcsszerű elváltozás a bőrön. jól mondták előttem, feltétlen menj orvoshoz.
2009. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Írtam itt nemrégeiben egy hasonló kérdésre a következő választ:Nekem egy "condyloma" nevű betegségem,herpeszem jött elő a csiklómon 5 éve,ami nem fájt,csak egyszer észrevettem,hogy ott van..Elmentem a nődokimhoz,aki azonnali 20 perces altatásos műtétet sürgetett,mert azt mondta,hogy ez terjedhet,és méhnyakrák lehet belőle.Meg is műtött,és kiderült,hogy 3 már a hüvelyemben is volt,úgyhogy időben,hál Istennek,azóta sincs bajom.

Menj minél gyorsabban,legkésőbb jövő héten,vagy SZTK-ba,vagy a saját dokidhoz,ne várj!!!!!!Melody

2009. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Elfogok menni orvoshoz, Kedden van időpont! És utána olvastam a betegségnek! Nagyon megijedtem! Remélem nem lesz belőle semmi komolyabb bajom! De megérdemlem!:(
2009. jan. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!