Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy visszatérő, nőgyógyászati...

Egy visszatérő, nőgyógyászati gyulladást, hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokba állandóan fáj a hasam,minden nap...

Most párosult egy "enyhe" gombás fertőzéssel ..

Nem tudom miért?!Voltam orvosnál augusztusba,kaptam kúpot,tablettát a gyulladásra.Jó is volt 2 hétig..

mindig előjön...van valami tippetek..nem akarok állandóan orvoshoz járni..értelme sincs..


2010. nov. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tunkold az immunrendszeredet fokhagyma drazséval, és omega 3 halolaj kapszulával. Meglásd nagyon jót teszel vele. A fokhagyma gömbaölő gyulldáscsökkentő és vértisztító. A halolaj pedig immunerősító. Remélem segítettem.Az a sok gyógyszer már felborította a hüvely ph értékét. Ja és egyél mindennap két kupa élőflórás joghurtot.
2010. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most novemberben is menj orvoshoz!
2010. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel sajnos! Meggyógyulok, de újra előjön mindig. Felfázva nem vagy esetleg?

Ha tudna valaki valami gyógymódot, esetleg volt ilyen helyzetben, az megoszthatná velünk!

2010. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,rendes vagy/menjek orvoshoz/.Képzeld magamtól is felérem ésszel..,nem 14 éves vagyok..ha nem tudsz normálisan válaszolni,miért írsz??!
2010. nov. 26. 18:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem a gombával van a főbb problémám,hanem az örökös hasfájással!!Szültem már egyszer,de soha nem volt hasfájásom ilyen huzzamosabb ideig...csak ebbe a félévbe..
2010. nov. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!