Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap pisilés után amikor...

Tegnap pisilés után amikor felakartam állni a wc-ről annyira elkezdett szúrni az alhasam, hogy felállni nem, csak ordítani voltam képes. Mi lehet ez, előfordult már mással is ilyen?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül fájt, kb. 10 perc múlva elmúlt. 18-án kéne megjönnie, de ma kicsit rózsaszínű volt a papíron, de inkább csak olyan mintha picit megsérült volna valami. Nem tudom mi lehet ez, nagyon megijjedtem. Veletel volt már ehhez hasonló, mire gondoltok? Ja és nemi életet még nem élek.
2009. jan. 15. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felfázásra utal,ezzel nem szabad játszani,irány az urológia vagy a háziorvos!Nemhiába beszélt tegnap erről a Fókusz is,jól fel kell öltözni és sok folyadékot inni! Jobbulást!
2009. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felfáztál szerintem, mindenképp menj el dokihoz. Igen, tegnap én is láttam a Fókuszt, hát igen...
2009. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát akkor csak nem komolyabb... Én nem láttam a fókuszt, dolgoztam :(
2009. jan. 15. 16:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig figyelek, hogy a derekam sose legyen kint, mert nagyon szeretnék majd babát, és félek, hogy felfázom majd nagyon és majd nem lehet.
2009. jan. 15. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz nagy baj szerintem. Nekem egyszer volt egy kis vesehomokom, én se hagyom szabadon a derekamat hidegben, egyszer mégis sikerült így felfáznom, talán általános vagy középiskolás voltam. Az is lehet, hogy kitakaróztam éjjel álmomban akkor, vagy egyszerűen csak a nadrágom nem volt elég meleg. Ha amúgy vigyázol magadra, nem lehet nagy baj.

Azt esetleg megnézheted, következő pisilésnél, hogy honnan szivárog a piros, ahonnan a vizelet jön, vagy ahonnan a menstruációs vér, ha az előbbi, akkor egyértelmű felfázás (olyan hideg van, nem lep meg), ha az utóbbi, akkor lehet, hogy most kicsit hamarabb jön meg, és amiatt görcsöl a hasad.

2009. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!