Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket ott lent, a szeméremdo...

Viszket ott lent, a szeméremdombomon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Elég gyakran szokott viszketni "lent" de a szeméremdombomon. Nem borotválom ( MÉG!!! ) így nem tudom, hogy mitől lehet. Alul semmi bajom, szerintem. Most viszont leborotváltam, hogy megnézzem, mi folyik ott lent. És mikor megvakartam, egy csomó kis piros pötty lett és az egész szinte piros lett. Ezenkívül az alkaromon, ugyanezek vannak csak piros pöttyök nélkül. Megvakarom és rögtön nagy amőba formájú lesz és piros.

(mielőtt még elkezdené hogy "hú de gáz" úgy gondoltam, amíg nincs szexuális kapcsolatom senkivel addig csak oldalt borotválom lent, hogy ne lógjonki sehol a szőr)

Ez csalánkiütés? Allergia? Hüvelygomba ?(?)


HELP.


15/L


2010. dec. 1. 18:58
 1/3 anonim válasza:
szerintem a bugyival lesz a gond...nem műszálas véletlenül? mert lehet beleizzadtál és ezért lehetnek ilyen gondjaid...csakis pamutot hordj :D ha nem ettől van a baj akkor sajnos nem tudok segíteni :/
2010. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betét is válthat ki irritációt.. De szerintem is inkább a bugyival vannak gondok.
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a bugyira, vagy a betétre allergiás vagy.
2010. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!