Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok a nők akik sok éve...

Azok a nők akik sok éve folyása van és semmi nem segít, azok, hogy vannak együtt pasival?

Figyelt kérdés

Nem undorodnak, vagy ilyesmi?

(Bocs, ha hülye kérdés, de kíváncsi vagyok)


2010. dec. 4. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért a folyás nem olyan, hogy dől belőle vagy folyamatosan deci mennyiségek ürülnek naponta.

Amúgy meg kezelni kéne ha kóros. Ha betegség nem áll fent, akkor nem gusztustalan. Legalább síkosít.

2010. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint milyen folyása? A nőknek van egy természetes fehér folyása mindig, ebbe mi az undorító, tök természetes, kinek nagyobb kinek kisebb mennyiségű, ez a ciklustól függően is változhat, épp úgy mint az állag, hol krémes, hogy tojásfehérje szerű, ha mellé felizgulsz és úgy is benedvesedsz észre sem lehet venni, még ha amúgy az átlagnál több is van.

Ha gombára gondolsz...fogalmam sincs, azt általában ki lehet kezelni gyorsan, ha meg vissza vissza tér, a visszatérések között is van némi idő általában.

2010. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A nem természetesre gondolok.
2010. dec. 4. 20:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, aminél már betétet kell hordani minden nap és mégsem tud segíteni az orvos.
2010. dec. 4. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Akik mostanába kérdést írtak, kb ilyen szöveggel "kiskorom óta folyásom van, de az orvos azt mondta normális, de engem zavar" az nem abnormális folyás, több ehhez hasonló kérdés is volt a napokban itt.

Egyébként azt sem tudhatjuk, hogy van-e párjuk.

2010. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tisztasági betétet erre találták ki, amúgy, ha nem viszket, fáj a hüvelyed és nem büdös és nem fura színű a folyás, csak sok, akkor semmi bajod nincs
2010. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ezekre a kérdésekre gondoltál:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__13544..

Igen, normális.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__13553..

Neki elvileg gombája van, ami 1-1 hónap után vissza-vissza tér, ez nem normális, de az orvosok sem tudnak mit csinálni, de egy-egy darabig nincs baja.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__13563..

Valószínűleg sima folyása van, csak a normál mennyiségnél több és ezt ő kellemetlennek érzi.

2010. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de itt most arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan él nemi életet az, akinek tényleg gond van. Akinek "büdös" meg minden ami ezzel jár.
2010. dec. 4. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Őket csak zavarja, hogy nagyobb mennyiségő folyásuk van, ez nem kóros, szexben még jól is jöhet, ha zavarja is őket, nem hiszem, hogy ez gátolja őket valamiben.

A gomba pedig vissza-vissza tér, de nincs folyamatosan. Az egészséges időszakokban gondolom lehet szex, néhány hetet meg ki lehet hagyni.

Tehát nincs folyamatosan kóros folyás, betegség!!


Aztán nem biztos, hogy mindenkinek van párja, nekem sincs, 3 éve nem szexeltem, és még élek, lehet, hogy nekik sincs.


Szerintem írj oda a kérdésekhez.

2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. Vagy nagy ritkán amikor éppen kicsit kigyógyították belőle. Normális pasi szükséges, aki nem csak a szex miatt van együtt a barátnőjével, orális a pasi részére meg még lehet így is.

Terhesség végén és szülés után sem lehet egy darabig.

De egy jó orvos megfelelő vizsgálatokkal orvosolni tudná a gombát, hogy ne térjen mindig vissza. De az is lehet, hogy ping-pong szerűen adogatják.

2010. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!