Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ikerterhességem volt, de...

Ikerterhességem volt, de sajnos elvetéltem. 6 hétre rá megjött a menszim, de borzasztóan sok van. Egyszerűen ömlik belőlem, és nem akar csillapodni. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék dokihoz.
2008. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el orvoshoz, nehogy baj legyen a nagy vérveszteségből.

Biztos tisztul a szervezeted, de mindennek van egy egészséges határa...

2008. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos én is igy jártam tavaly, elmentem orvoshoz és azt mondták hogy sajnos ez még az "utótisztulás"folyamata. nekem a műtét után még két ilyen ciklusom volt utána lett normális.
2008. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 4 hetes terhességem volt, de elkezdtem vérezni, 2 napig pecsételgettem, majd 3 napig nagyon erősen véreztem. A doki műtéti befejezést javasolt, tegnap reggel meg is csinálta, intravénás altatásban, 15 perc alatt végeztem, majd 2 órán keresztül még feküdni kellett. 5 óra múlva jött értem a férjem és jöttünk haza. Ma már egy ici picit vérzek csak és már nem görcsöl a hasam. A közérzetem mjó.Én már két szülésen túl vagyok, de ez volt az első "tisztításom". Nagyon féltem tőle, de a kórházban csak kisműtétnek hívják. Nem véletlen, de 15-20 perc alatt megvagy, főleg, ha még fiatal a terhességed. Én úgy gondolom, hogy a kisbabám biztos beteg volt és inkább most menjen el, minthogy betegen szülessen meg.


Szerintem az orvosodat minél előbb keresd fel, mert súlyos szövödményei is lehetnek egy nem teljesen kitisztult méhnél.


FEL A FEJJEL! BIZTI LESZ MÉG BABÁTOK!!!

2008. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!