Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves lány vagyok. Még nem...

18 éves lány vagyok. Még nem állt be rendesen a menstruációm vagyis 2 hónaponta jön csak meg. Most már 2 hete barna folyásom van. Nagyon aggódom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok szóval terhes nem lehetek legalább e miatt nem kell aggódnom
2008. jan. 16. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nagyon gyorsan nőgyógyászhoz. Valószínű valami hormonális probléma lehet. Ő helyrerakja.
2008. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nem kéne beijeszteni a kérdezőt!!!!

elösször ne is várd h normálisan fog menni minden

mert nem

nekem már egy éve volt az elsőnek de nem is számolom az eltelő napokat mert nem rendszeres szal úgysem tudom kiszámolni h mikor jön meg

am lehet h csak meg vagy fázva(akk lehet h a hasad alja is fáj)

lehet h fertőzés(akk viszket)

kérdezd meg anyukádat

szia

2008. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%
Én is azt mondom amit az előző hozzászóló. Menj el nőgyógyászhoz! Az én nővérem most 31 éves és ugyanez a helyzet vele is, de nem volt hajlandó elmenni nőgyógyászhoz, és most már hozzászokott hogy kb 3 hétig tart neki, jónéhány hónap kimaradásával. Ő nem jól cselekedett, nem akarta hogy segítsenek a problémáján! Szóval menj nyugodtan nőgyógyászhoz, biztos hogy ő helyrehozza a mensidet! :)
2008. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno ugyanígy voltam 13 évesen, anyukámmal elmentem nőgyógyászhoz és írt fel gyógyszert amitől beállt rendesen! Nem kell semmitől félni!
2008. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is menj el nőgyógyászhoz,aki majd orvosolja problémád.valószínű,hogy egy magasabb hormontartalmú gyógyszert fog felírni(pl norcolut)amit szedned kell pár napig és amikor abbahagyod akkor megvonásos vérzésed lesz(szervezeted "hiányolja" majd a hormonokat ,amikez pár nap alatt hozzászokott s ennek eredményeként vérzésed lesz).Vagyis az orvos beállítja így a gyógyszerrel pl 28 naposra a ciklusod és a későbbiekben ez meg is marad.Ne aggódj de menj el orvoshoz,a kivizsgálás nem lesz felesleges.Ne félj!Mond a dokinak ,h szűz vagy,s óvatosan fog megvizsgálni:)

2008. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj.Én most 20éves vagyok,és eleinte nekem is csak minden második havonta volt csak meg.Én nem mentem dokihoz.És kb egy éve állt be ugy hogy nem szedtem gyóygszert.A barna folyást azt nem értem,azzal szerintem érdemes orvoshoz menni.De ne ilyedj meg! Puszi. egy 20éves lány



Az első válaszadónak irom,hogy nem kéne ilyezgetni a kérdezőt! Szerintem igy is meg van ilyedve,ésitt csak tanácsot kér,és véleményt,nem arra van szüksége,hogy ilyezgesd!!!

2008. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!