Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több mint 5 hónapja nem...

Már több mint 5 hónapja nem jött meg a második mensim. Ez baj?

Figyelt kérdés
Egy kicsit parázok miatta,hogy nem jött meg.12 éves vagyok.
2008. jan. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A masodik? Nyugi nincs gaz. :) Lehet, h majd csak 1 ev mulva jon meg. Vagy hamarosan, ne izgulj, telljesen normalis, meg. :)
2008. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell, mire beáll, ne izgul.

De ha megnyugtat, keress fel egy nőgyógyászt.-)

2008. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem baj! Majd egy idő után beáll, ha pedig nem, akkor meg el kell menni dokihoz, aki ír fel gyógyszert! Én ugyanígy voltam kb. 13 évesen, csak nekem úgy volt, hogy össze-vissza jött meg és sokáig tartott, elmentünk anyukámmal a nődokihoz és írt fel gyógyszert, amit 1 hónapig kellett szednem. Aztán beállt rendesen.
2008. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy és ez addig nem probléma, majd ha már sok idő elteltével nem áll be rendesen akkor van baj, pl 18 évesen. Nekem az első után 2 hónapra jött a második aztán meg kéthetente egy ideid és utánna többé-kevésbé pontosan beállt a ciklusom, ennyi idős voltam min te most.
2008. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!