Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szívritmus zavarral küszköd...

Ha szívritmus zavarral küszködöm, egy lehetséges terhességnél ez mennyire veszélyeztetné a baba és az én egészségemet?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom elsősorban,akkik hasonló helyzetben vannak,voltak.De,minden segítő választ megköszönök!
2008. jan. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 19 éves vagyok,és nekem is vannak ritmuszavaraim,de inkább csak voltak, mert átestem egy szívkatéterezésen,amialatt megszüntették. Megkérdeztem,hogy ritmuszavarral képes leszek-e természetes úton szülni, és azt mondták, hogy elvileg nincs olyan szívbetegség ami ezt akadályozná. A baba legfeljebb örökölheti a betegséget. Ebből kifolyólag gondolom, hogy sem Te, sem a baba nem lenne veszélyben. Nőknél egyébként is gyakori a ritmuszavar. Ne félj :)
2008. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam hasonló a helyzet, 12 hetes terhes vagyok, csak annyi, hogy nekem nem öröklött.A terhességet simán viselem legalábbis idáig,annyiban más, hogy nekem amintcsinálok valamit, akár csak hajolgatok, már 100- nál vagy fölötte van a pulzusom, én korábban a gyógyszert elhagyhattam, de a doki gondolkodik rajta, hogy beállítana valamire,, mert ugye később csak fokozódik a tünet.Ha Te állandóan gyógyszert szedsz, az is megoldható,csak előtte menj el kivizsgálásra, hogy be tudjanak állítani megfelelő gyógyszerre, és utána többet kell járni ellenőrzésre, de a babádnak nem lesz semmi baja, csak azért kell hogy egy belgyógyász lássonm terhesség előtt.Nyugodj meg annyi féle betegség van ,és minden megoldható még terhességnél is.Sok sikert!
2008. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült nemrég az 50 éves anyukámról, hogy szívritmuszavara van, de tökéletesen élt eddig is, és kihordott 2 gyereket. Nekem is van, állítólag öröklődik, és 20 hetes kismama vagyok. Semmi baj nincs, az EKG-m is renden!
2008. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedj Q 10 kapszulát ez a szív vitaminja!Erősíti és helyre állítja a szívbillentyűt és még a babára sem káros
2008. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!