Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom abból, hogy túl...

Lehet bajom abból, hogy túl melegen öltözöm fel? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a miniszoknyákat, viszont féltem a lenti szerveimet, ezért a szoknya mellé télen akár 2 vastag harisnyát és 1 plusz bugyit is felhúzok. Okozhat az gondot, hogy 3-4 réteg ruhában csücsülök a teremben órákig 20-25°C-ban? Olyasmire gondolok, hogy nagyon befülled, és az rosszat tesz neki.
2010. dec. 13. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pamut holmikat hordasz, akkor nem, ha meg müszálasat, akkor a kevesebb réteg is árt.

Egyébként okosan csinálod, hogy a mini alá rendesen felöltözöl.

2010. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igazad lehet, mert éreztem már nyáron, lengén felöltözve, hogy néhány bugyim nem az igazi. El is határoztam, hogy ezentúl a vásárlásnál ez is szempont lesz :)
2010. dec. 13. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Télen inkább hordj nadrágot és akkor nem kell ennyi bugyiban füllesztened a puncidat.
2010. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az izzadástól is meg lehet fázni, ha utánna úgy mész ki.

Én télen nadrág párti vagyok.

2010. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte kötelező a szoknya, mindennap azt hordok.

Van olyan nap amikor egész nap 20 fokos melegben vagyok, van amikor szinte egész nap 10 fok körüli hőmérsékleten.

Hát én is rétegesen öltözök, bár nevetséges is lenne ha valaki (férfi) meglátná. Én mindég először egy pamut bugyit veszek fel, meg egy nem viszketős harisnyát, rá aztán jöhet egy két harisnya és a tetejére hogy ne csúszkáljanak a harisnyák még húzok egy két feszes bugyit, vagy francia bugyit vagy mostanában bodyit. Na nem valami szexi de legalább nem fázok.

2010. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Örülök, hogy írtál, megnyugtat, hogy nem csak az én fejemből pattant ki ez a dupla harisnya-dupla bugyi teória :)


Másik kettő: Bevallom, nem szívesen mondanék le a téli szoknyaviselésről, mert nagyon szeretem a miniszoknya+csizma kombinációt :) és talán a vastag harisnyával enyhítek valamennyit ezen a káros szenvedélyemen :D

2010. dec. 16. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!