Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Augusztus óta intim fertőzésektől szenvedek, eddig bármit adtak, bármit tettem nem használt, napokon belül visszajön, ha egyáltalán elmúlik. Valakinek hasonló tapasztalat? Ötlet mitől lehet ez, mit tehetnék még?
2010. dec. 14. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Partner kezelve van?
2010. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. dec. 14. 10:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szedel-e fogamzásgátlót? Lányom barátnője hónapokig ilyen jellegű panaszokkal küzdött. Már mindent kipróbált rajta a nőgyógyász, végül a f.gátló lett a ludas. Abbahagyta, más fajtát kezdett el szedni, és megszüntek a panaszai.
2010. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen szedek, de már 3 éve és ezelőtt nem volt ilyen bajom. Lehet e ennyi idő után ilyen tünetei?
2010. dec. 14. 10:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De lehet magas vércukorszinttől is.

Vagy candidát néztek?

Milyen fehérneműt hordasz? (Pamut!!!)

Használsz-e intim lemosót, törlőkendőt vagy tisztasági betétet? Bármelyiktől lehet.

Ráülsz-e wc-re suliban/munkahelyen, bárhol máshol?

A párod ráül-e idegen wc-re (majd áthurcolja otthonra)? - Nálam ez volt. Én már, bárki jön hozzánk, ahogy elmegy, ezerrel takarítom Domestossal a wc-t, pedig nem vagyok sem tisztaságmániás, sem hipochonder, elhiheted. Mióta ezt csinálom, nem volt gond, előtte rendszeresen.


Ezek tippek, ezer más ok lehet még.

2010. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtak előttem, csak kiegészíteném 1-2 ötlettel: mindenképpen fertőtlenítsd minden fehérneműdet, törölköződet, pizsamádat minden egyes használat után a kezelés teljes időtartama alatt és után még néhány napon keresztül. Akár a saját törölköződdel vagy nem megfelelően kimosott bugyiddal is visszafertőzheted magad.
2010. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 tetris ***** válasza:
100%

Csak egy gondolat..

Nem lehet, hogy a párod keze esetleg nem teljesen tiszta, amikor megérint?

2010. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Volt már cancidám is és volt baktériumom is.

Azóta mióta ez van próbálok csak pamut fehérneműt hordani.

Intim mosakodót használok elég rég óta, betéttel kelek fekszek 4 hónapja mivel azóta kapom a kezelést.. szóval elég kényelmetlen már.

idegen helyen nem wc-zen inkább bepisilek, párom otthon dolgozik ő sem használ mást.

Mióta ezt csinálom, nem volt gond, előtte rendszeresen.

A fehérneműk, törölközők, pizsamák ki vannak mosva, és kivasalom őket minden mosás után.

A párommal azóta hogy ilyen bajom van nem nyúltunk egymáshoz, tehát hiába kezelik őt is tök felesleges mert nem adhattam neki át, ő meg nem tud visszafertőzni. Ha hozzámérne tuti hogy kézmosás után engedem neki, ez régen is így volt.


Sajnos mind amit leírtatok jó ötletek, de már túl vagyok rajtuk és nemtudom mi tévő legyek még.

Azért köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 14. 16:19
 9/17 anonim ***** válasza:
akkor télleg a foggátló maradt
2010. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*Intim mosakodót használok elég rég óta, betéttel kelek fekszek


11.20 vagyok újra. Írtam, hogy ezektől is lehet. Mármint attól, hogy használod. Használj babaszappant, a nőgyógyászok szerint ez a legjobb, és csak kívülről most. Tisztasági betétből, ha nagyon muszáj berakni, olyat vegyél, ami nem illatos, és lehetőség szerint ne is használd, inkább vegyél naponta többször tiszta bugyit.

Ezek a cuccok többet ártanak mint használnak. Minden más csak marketing.

2010. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!