Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés után hogyan kell...

Szeretkezés után hogyan kell tisztálkodni? állítólag vízzel kimosni nem egészséges a hüvelyt, de ha a férfi beleélvez kellemetlen szagú lesz minden. Szóval mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyenről még nem is hallottam. Ha tényleg komolyan irritáló a bűz, akkor menj orvoshoz, ha meg túlzol, akkor pszichológushoz. Lehet szellőztetni is. A hüvelynek van egy normál öntisztulása és biztosan nem egészséges ezt a természetes rendjét felborogatni. Nyilván kívülről meg lehet mosdani.
2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Használj intimlemosót vagy intimzuhanyt...
2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi de engem zavar ha munkába megcsap a reggeli együttlét illata, emberekkel foglalkozom, tudod?!
2010. dec. 18. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egy egyszerű zuhany elég lenne.(nem hüvelyi, a hüvelyflórát nem kell megbolygatni semmivel, ahogy írták a hüvely öntisztító)

ha ennyire érezni az illatot, akkor ott valami gáz van, gomba, baktérium stb. ki kellene vizsgáltatni. normál esetben ilyen nincs.

2010. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a férfi beleélvez, nem lesz rossz szagú. Ha Te így érzed, akkor vagy neked van valamilyen hüvelyi betegséged, és akkor azt ki kell vizsgáltatni, hogy mi és kezelni. Ha ez nincs, akkor csak képzeled a rossz szagodat. Ha emberekkel foglalkozol: volt már köztük valaki is, akin érezted ugyanazt a szagot, mint amit magadon vélsz érezni? Egy reggeli zuhany és illatosító biztos, hogy minden tesztszagot megszüntet, azt is.
2010. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Hogy tud megcsapni a szag? Legnagyobb része rögtön kifolyik, zuhany és nyoma sincs semminek.Ha kellemetlen a szaga akkor tényleg orvost kellene.
2010. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű zuhany és kész. Mert valóban kifolyik utánna.

Viszont a szag, én is érzek egy érdekes illatot utána, talán kicsit zavar is, a spermának van egy jellegzetes illata, mint ahogy a nőknek is van egy bizonyos illata, és gondolom téged ez zavar. Van mikor engem is zavar. De zuhanyozz le, intim lemosó és semmi nem fog érezni.

2010. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

valoszinuleg csak tenyleg en reagalom tul a dolgokat, hisz a spermanak van egy termeszetes "illata" ami nekem a kellemetlen szag... meglehet hogy az orrom meg tul jol mukodik... mar csak egy gond marad: igaz hogy a sperma zömmel kifolyik, de a noi folyassal is tisztul kifele, en ilyenkor erzem nagyon- de intim mosakodo lesz a megoldas azt hiszem a problemamra!

koszonom a hasznos valaszokat!

2010. dec. 18. 20:03
 9/10 anonim válasza:
100%
Atya világ! Én 30-éves vagyok és mióta az eszemet tudom,mindig kimosom a hüvelyem is fürdéskor. És most,hogy látom miket írtok,most döbbenek rá,hogy miért van nekem annyi gondom a hüvelyi ph-val. Ráadásul nagyon nehezen esek teherbe,és most volt egy hónapja egy missed abom is. Szerintem mától kezdve az életem is megváltozik. Köszönöm mindenkinek!
2012. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
hát ilyen buta embert is ritkán látni
2012. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!