Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van, hogy mikor megjön...

Miért van, hogy mikor megjön első nap, annyira fáj az alhasam?

Figyelt kérdés
Gyermeket szeretnénk a párommal. Voltam orvosnál legutóbb is , kaptam szurit meg ultrahangot csinált. Azt mondta evvel kell élnem. Nem lehet hogy valakinek ennyire fáj meg közben hány a fájdalomtól, nincs ereje a végén semmire. Aludni nem birok mert FÁJ. De csak az első nap fáj annyira.
2008. jan. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, fogamzásgátlót is szedek, az azt írta, enyhíti vagy megszünteti a fájdalmat, de csak annyit értem el eddig, hogy extra nagy darabokban jön le a méhfalról a cucc. Eszméletlenül fáj, meg akarok benne halni, de a második nap mintha nem is lenne semmi.

A nőgyógyász is azt mondta, enyhíteni fogja a fájdalmat, de eddig semmi...

Szorítok neked...

2008. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is igy volt. 11 éves koromtól erős görcseim voltak az első nap és minden alkalommal végig hánytam az első napot. A doki B6 vitamint ajánlott, első alkalommal segitett utána nem. 25 éves koromig szenvedtem igy. Aztán csak az erős alhasi fájdalom volt a továbbiakban. Kb 2 éve ettől is megszabadultam egy természetgyógyász segitségével. Amikor 11 éves koromban elkezdtem vérezni nagyon megijedtem mert senki nem világositott fel a mensiről. És ez a félelem okozta a későbbiekben az erős görcsöket és a rosszulléteket. Amióta ezt kibeszéltem magamból megszüntek a panaszaim. Enyhe fájdalom azért figyelmeztet, hogy menjek WC.-re mert megjött. Gondold át Te hogyan élted meg az első mensidet, éreztél e valamilyen félelmet ezzel kapcsolatban.
2008. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a női sors!De egy jó hír barátnőmnek a szülés után megszüntek a menstruációs görcsei.Ha segíteni nem is tudok de legább ez egy fénysugár az éjszakában:-))
2008. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!