Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy arany...

Mitől lehet az hogy arany fülbevalómtól (biztos hogy arany be van vizsgálva) az arcomat ameddig kiér a karika kékre fogja és a fülemen a lyuk is feketedik tőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A bőrödtől is függ, bizonyos hormonális változások, vagy vbetegségek hatására olyan anyagokat bocsáthat ki, amit az arany feketére színez. Ha zöld az elszíneződés, akkor az ékszerrel van baj.
2011. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fejem állandóan fáj nagyon sok orvosnál jártam de semmi. Lehet hogy ezzel összefüggésben áll? Már azelőtt is fájt mikor megkaptam a fülbevalót.
2011. jan. 2. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát... lehet. Nekem idült homloküreggyulladástól fájt három hónapig a fejem a nyáron, összejártam a város orvosait, mire végre valaki csinált egy röntgent. Így derült ki.

Hogy mi lehet a tiéd oka, azt nem tudom. Milyen vizsgálatokon voltál?

És amúgy ha felveszel egy másik arany fülit, az is csinálja?

2011. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Röntgen, ct, belgyógyászat, ideggyógyászat, vérvételek tucatjai, szemészet, még nőgyógyászat is, hasi ultrahang.....szóval voltam egy pár helyen de semmi. Mr-re majd a napokban megyek.
2011. jan. 2. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Huhh... nem semmi :S Nos én konkrétan úgy tudom, hogy hormonális változások jele lehet az iyen elszíneződés, mert a fémek reagálnak a bőrön lévő anyagokkal. Nem tudom, annak lehet-e tünete, vagy valamilyen következménye fejfájás. Nem tudom azt sem, a fentiek közül melyik vizsgálat deríthetett volna ki ilyesmit, de talán érdemes erre is kitérni majd.
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyuribacsika ***** válasza:
Szerintem lehet a fülbevaló miatt volt már rá példa az én környezetemben is.Szimpla allergia.
2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!