Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen módszer amivel...

Van valamilyen módszer amivel le lehet csökkenteni a menstruáció idejt? Például ha 4 napos szokott lenni, de most szeretném, ha csak 3 nap lenne, hogy hétvégére elmúljon.

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Citrmot kell enni, meg citromlevet inni, az lecsökkenti a menstruáció időtartamát.
2009. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A citrom az nem arra jó. Hanem arra, ha késleltetni szeretnéd. Szóval mondjuk meg kéne jönnie szerdán, de te később akarod, ezért egy héttel előtte citromlevet kell inni.


Lerövidítéses kérdést már én is feltettem, de nincs rá semmi módszer:( Bár nekem azóta a fog.gátló segített.

2009. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és meg kell,hogy cáfoljalak,egyszer nagyon sokáig menstruáltam,és akkor ajánlották, az állította le, használ a citrom,de akkor folyamatosan egyed, vagy igyad.
2009. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a citromot egy próbát megér.
2009. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is azt mondom,hogy próbáld ki a citromot!

sok sikert!

2009. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!