Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm után vagyok 1...

Menstruációm után vagyok 1 héttel, folyamatosan hangulat változásom van, hasam szurkál, fáj a derekam, hányinger, szédülés, fejfájás, a melleim nem érzékenyek de megvannak duzzadva, mi lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendesen lezajlott a menstruáció? Terhesség gyanúja felmerülhet? Amúgy én inkább peteérésre gondolok.
2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendesen lezajlott,talán 1nappal lett haamrabb vége,megszakítással védekezünk
2011. jan. 9. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet holnap reggel... A megszakítás akkor jó védekezés, ha 40%-os eséllyel teherbe akarsz esni... (1 év alatt 100 nőből 40 teherbe esik, azok közül, akik ez idő alatt így védekeztek.) Ezek terhességi tünetek is lehetnek. És van olyan, hogy valaki terhesség alatt is menstruál. Reménykedj, hogy nem lett baba, de a teszt mindenképpen kell.
2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd írd meg az eredményt....
2011. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,a segítséget,mindenképp megfogom irni!
2011. jan. 9. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
végül mi lett az eredmény ? így 1 évvel később :O
2012. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!