Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért pisiltem be?...

Vajon miért pisiltem be? Sokat nevettünk a barátommal és érztem hogy kell pisilni de nem tudtam vissza tartani és bepisiltem...

Figyelt kérdés

Akkor már régen nem is( 1 hónapja kb.) volt ilyen h bepisiltem.És tök gáz volt de még az volt a jó h mind a 2 helyzetben otthon voltam és gyors kifutottam...

Mitől lehet ez? :S


2009. jan. 30. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem akkora rejtély, mint az, hogy miért írod valyonnak a vajont.
2009. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
el kéne kezdeni edzeni az intim izmaidat (intimtorna) mert nagyon gyengék, különben később nagy gázok lesznek (inkontinencia)
2009. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, ezt inkontinencianak hivjak, ami a zaroizmok meggyenguleset jelenti.


Bele kell kezdeni, megéri!

Mindenek előtt azt kell hangsúlyozni, hogy az elsődleges kezelés sohasem gyógyszeres vagy műtéti. A tünetek kezelését mindig medencefenék- és gátizom-tornával, valamint a túlsúly leadásával kell kezdeni, hiszen ez az egyik legalapvetőbb rizikófaktor és hajlamosító tényező. A torna és normál testsúly egyben a megelőzés alapkövei is. Ha mégis kialakult a zavaró inkontinencia, számos egyéb lehetőség is kínálkozik még a gyógyszer vagy szike előtt.

Egy kis izelito a kezeleserol, de emellett rengeteg anyagot talalsz az interneten, amugy ez elegge gyakori dolog, foleg idosebb korban, nem tudom, hany eves vagy.

2009. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizelettartási problémáid vannak, fordulj vele urológus szakorvoshoz.
2009. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Figyi! mivel velószínű, tényleg az izmaid a gyengék.. Mikor kimész pisilni a WC-re, ülj úgy, hogy kicsit nyitottan legyenek a lábaid, és ne legyél görnyedt. Pisilés közben próbáld meg visszatartani, kiengedni, visszatartani, kiengedni.. ettől, erősödnek az izmok, és ha már pisi közben meg tudod csinálni(nem könnyű:) ), akkor menni fog hogy ne legyen baleset. ha ezekután nem javul, urológus..
2009. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
De hogy ennek a szexhez mi köze az talány.
2009. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell hangyából elefántot csinálni, csupán jól érezted magad és ha sokat nevetsz ez megesik, úgyhogy nemkell orvoshoz rohanni!!!
2009. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%
Azt írod, hogy "Akkor már régennem is( 1 hónapja kb.) volt ilyen h bepisiltem". Szerintem a régen az kb. 10-15 év és nem egy hónap. Havonta bepisilsz? Ha igen, tényleg orvoshoz kell menned!
2009. jan. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!