Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és a nagyajkam...

14 éves vagyok és a nagyajkam egyik fele nagyobb és "lóg"ha leveszem a bugyit olyan mint egy összegyűrt zsepi,vagy nem tudom mi.Ez normális? Miért ilyen ott lent?

Figyelt kérdés

ez normális?(nem teljesen biztos hogy az a nagyajkam,de sztem az).

őszintén szólva kicsit félek:(


2009. jan. 31. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a kisajkadra gondolsz? Mert az másnak is olyan. Kell tágulni, ha nem olyan volna, szüléskor szétszakadozna... Nyugi...
2009. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem teljesen normális,mert tudod nem vagyunk teljesen szimmetrikusak,ez megesik-ha nagyon aggaszt,mutasd meg anyudnak.
2009. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,nem is tudjátok mekkora kő esett le a szívemről.:)

hát anyuval sajnos nem lehet úgy beszélni,hogy leülünk és akkor tényleg arról beszélünk,mikor azt mondtam,hogy borotválni akarom a hónaljamról a szőrt azt mondta,hogy túl fiatal vagy még.ez volt tavaly előtti nyáron.A végén apum mondta h hagy szedjem le,hogy ne úgy menjek el nyaralni:S nem tudom mit kéne tennem h komolyan tudjunk beszélgetni anyuval.:(

2009. jan. 31. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy az ott másvalami. ezt nem akarom részletezni, valszeg nem kóros, de fontos lehet. menj el dokihoz.
2009. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!