Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért szaglássza a lánykutyám a nemi szervemet? (18 éves lány vagyok)

Ha naponta 3x lezuhanyozok, ha tisztasági betétet használok akkor is folyamatosan szaglássza a lábam közötti területet. Ez fertőzésre utal? Kb. 4 napja csinálja. Vagy csak felfáztam, és ezt érzi? Nem menstruálok, majd csak 20.-a körül fog megjönni. Menjek el nőgyógyászhoz?

2009. febr. 1. 13:18  Privát üzenet  

A válaszok
Nyugi, nincs semmi baj! A kutyák szokták szaglászni egymás nemi szervét, lehet a tiednek is hasonló az illata, vagy nagyon megtetszett a kutyádnak az illatod. Én nem alapoznék erre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. febr. 1. 13:29 Privát üzenet
ismerkedik, amikor a kutyák egymás nemiszervét szaglásszák, akkor ismerkednek, megjegyzi a szagot, és tudja, hogy nemvagy ellenség. Fiatal a kutyád? mert azok szokták ezt cisnálni. Férfi vagyok és van egy hím kutyám, és volt olyan időszaka, amikor nekem is a nemiszervem környékét szaglászta, ez tartott kb 1-2 hónapot utána abba hagyta. Szal nem kell félni, ez természetes dolog. Nyilván kezd nemi érett lenni a kutyád, és érzi hogy nem ő az egyetlen nőstény ott ahol van, a másik nőstény az te vagy. Így ha a szagodat megjegyzi, akkor tudni fogja, hogy te nem bántod őt és nem jelentesz rá veszélyt párzás ügyileg. Fürödhetsz akár 234443223szer egy nap, de értelmetlen. A feromonak nem tudod elnyomni. A kutyáőd ezeket a feromonak érzi meg, és megkeresi a forrást, és be azonosít. Szal nem kell félni, ha a nemiszerved körül nem lesz semmilyen elváltozás, akkor nem kell orvoshoz menned.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. febr. 1. 13:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sziasztok. köszönöm a válaszokat. Kissé ciki, ha az utcán kezdi szaglászni. Mások szemében olyan, mintha büdös lennék, ezért szaglászik. Amúgy 4 hónapos a kutyus, és 5 hete van nálunk. A fiú kutyám (5 éves) nem csinálta ezt még sosem.

# 3/4Időpont 2009. febr. 1. 13:47 Privát üzenet
Nekem a fiú kutyám szaglászott sokat,mostmár nem anyira. De a pasimat is ugyanúgy...szóval,ismerkedik :-)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. febr. 1. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Én 13 éves lány vagyok és még mindig nem menstruálok ez normális? Mit csináljak?
15 éves, eléggé fejlett lány vagyok, de még nem menstruálok. Legutoljára június 21. én menstruáltam és azóta semmi. Ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt?
Mért használ minden lány tampont, amikor sokunk szerint nem higénikus?
Ha egy lány fogamzásgátlót szed, a tabletta bevétele után nem tanácsos néhány órán keresztül nagyvécézni? Lehetséges hogy a tabletta ezáltal kiürül? Korrekt válaszokat várnék.
17 éves lány vagyok! Nemrég észrevettem, hogy a melleimben kitapinthatók a csomók! ( főleg a bal mellemben ) Ez mitől lehet?
Mennyire egészséges ha egy tinédzser lány melle lóg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!