Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hogyan tudnám helyesen masszírozni a mellemet?

Milyen technikával,mozdulatokkal masszírozzam? Köszönöm! :))

2009. febr. 1. 14:28  Privát üzenet  

A válasz
Legjobb, ha sehogy nem masszírozod, ha csak nem baba miatt, tejtermelődéshez kell. A masszőrök is mindig kihagyják a mellet, tele van mirigyekkel, nem tesz jót neki a nyomkodás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. febr. 1. 14:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem. Tejtermelésre még nincs szükségem! Akkor hagyom!

# 2/2Időpont 2009. febr. 1. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a méhemet kiveszik, akkor végleg elmaradna a menstruációm? Hány éves kortól végzik el ezt a beavatkozást az orvosok és bármilyen indokkal? Valamint, a mellemet is kisebbíteni...
Nőgyógyász megvizsgálja a mellemet is ha azért megyek hogy megnézze terhes vagyok-e?
Holnap megyek nőgyógyászhoz. Kórházba. Ha a mellemet és a lenti szerveimet is megszeretném nézetni azt előre közöljem az orvossal?
Hogyan kezeljem a gyulladt mellemet, ha szoptatok?
Ha megmasszírozom a mellemet akkor nőni fog? 14/L
Fáj és feszül a mellem, szombat óta, akkor a bal mellemet eléggé megütöttem, de mind a két mellem fáj azóta. A menstruációm 10. -én múlt el, szokott menstruáció előtt fájni, de...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!