Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Még egy hét van a menzimig, de borzalmasan viszkednek a melleim és ma reggel alig bírtam kiegyenesedni, annyira szúrt a méhem körül. Mitől lehet ez?

Több mint egy éve szeretnénk kisbabát,de eddig csak csalódások sokaságával büszkélkedhetek.Pedig mindketten egészségesek vagyunk.Elegem lett,és letettem arról,hogy pocaklakóm legyen.Csak akkor szeretkezünk mikor jólesik,és nem figyelgettem a peteérésemet sem.Még egy hét van a menzimig,de borzalmasan viszkednek a melleim és ma reggel alig bírtam kiegyenesedni,annyira szúrt a méhem körül.Mitől lehet ez???Azt kétlem,hogy baba van a dologban,az még korai lenne.puszi

2008. jan. 24. 11:50  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Pedig lehet, hogy baba van a dologban. Ezt a szúrkáló érzést én is éreztem a mensi előtt és amikor nem jött meg a teszt kimutatta a terhességet. Vigyázz magadra és drukkolok!

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 25. 15:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszike a választ,és a bíztatást!!!!Nagyon aranyos vagy!!!Majd megírom,hogy mi lett.puszi

# 2/2Időpont 2008. jan. 25. 15:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csütörtökön reggel megjött, de most mintha nem lenne semmi. Ez normális vagy valami baj van?
Szerintetek ez miért lehet? Szex után általában egyből nem mosakodom meg odalent, csak másnap reggel.
Ma reggel óta görcsölök folyamat. Rendszeresen járok wc-re. Kb 10 percenként. és a vizeletemben vagy egy pár csepp vér is. Sokan mondták hogy felfázás. Mi lehet?
Klion D 100 hüvelytablettát kezdtem el használni tegnap este, és ma reggel véreztem. Olyan, mintha megjött volna, kicsit fáj is a hasam. Lehet, hogy a kúptól vérzek?
Abortusz előtt állok, az orvos felírt Sumamed nevű gyógyszert amit előtte este és aznap reggel kell bevennem. Miért?
Terhességem 32. hetében vagyok és eddig teljesen panaszmentes voltam. Tegnap este azonban elkezdett fájni a haam alja és nagyon fájt. Ma reggel ültem és mikor felakartam kellni...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!