Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még egy hét van a menzimig,...

Még egy hét van a menzimig, de borzalmasan viszkednek a melleim és ma reggel alig bírtam kiegyenesedni, annyira szúrt a méhem körül. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szeretnénk kisbabát,de eddig csak csalódások sokaságával büszkélkedhetek.Pedig mindketten egészségesek vagyunk.Elegem lett,és letettem arról,hogy pocaklakóm legyen.Csak akkor szeretkezünk mikor jólesik,és nem figyelgettem a peteérésemet sem.Még egy hét van a menzimig,de borzalmasan viszkednek a melleim és ma reggel alig bírtam kiegyenesedni,annyira szúrt a méhem körül.Mitől lehet ez???Azt kétlem,hogy baba van a dologban,az még korai lenne.puszi
2008. jan. 24. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pedig lehet, hogy baba van a dologban. Ezt a szúrkáló érzést én is éreztem a mensi előtt és amikor nem jött meg a teszt kimutatta a terhességet. Vigyázz magadra és drukkolok!
2008. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,és a bíztatást!!!!Nagyon aranyos vagy!!!Majd megírom,hogy mi lett.puszi
2008. jan. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!