Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek tampont a menstruáció első napjaiban, és milyen típusút használtok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Naturellát használok, és az első nap kb 2-3 óránként cserélem.
2009. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%

A vérzés erősségétől függ, hogy milyen legyen a mérete!

Ha megtelik akkor úgy is érzed!

DE CSAK akkor vedd ki, ha teli van, mert különben sérülést okozhatsz vele!!!

Szerintem az o.b. a legjobb márka!!!

2009. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen erős a vérzés. Nekem az első napokban nagyon erős szokott lenni ezért 2 óránként cserélek, de éjszakára mindíg betétet teszek. Általában ob-t használok abból is a normált. Ha az első napokban neked enyhébb a vérzésed akkor elég a mini tampon, kb. 4 óránként lehet cserélni.
2009. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
másodiknak: igen, tudom, hogy hogy kell használni, mit és mikor, de igazán a ti véleményetekre vagyok most kiváncsi... :-) te milyet használsz, hányszor cseréled?
2009. febr. 1. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
OB Comfort normált használok, és 2 óránként cserélek.
2009. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első napokban úgyszintén 2 óránként, az utolsó napokban csak betétet teszek, meg éjjelre is.

Jah és OB-t :)

2009. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem elég gáz a menstruáció első 2napja... Nagyon sok jön, supert használok (o.b-t), de így is szinte óránként, másfél óránként kell cserélnem... és nagyon fáj a hasam, meg a derekam mellette, annyira, h ha nem fexem le, ugy érzem elájulok... képtelen vagyok ilyenkor suliban, padban ülni...:S


Meg az a problémám, hogy sokan azt mondják, h teljesen fel kell nyomni, de nekem úgy átszivárog, szóval csak a "bejáratig" nyomom fel és úgy tovább bírja... bár így is előfordul, hogy átszivárog...:S

Tettem is fel anno egy kérdést, hogy mi lehet a baj a tamponhasználatommal, de nem nagyon kaptam kielégítő választ...:S


Miért Te? Hogyan cseréled? Vagy mi a problémád, h feltetted ezt a kérdést?

2009. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már "rutinos" tamponosnak számítok ;) ob pro comfort normált használok, de az első (néha második) napon van, h. másfél óra alatt átázik, ekkor cserélem, és minden megy tovább, utána mer nem annyira vészes... csak azért kérdeztem másnál is így van-e, mert a "téli-nyaralásunkkal" egybe esnek a pirosbetűs napok, és sajnos csak 4 óránként jutok mosdóba (legkorábban) az első napon használjak inkább szupert?? de az annyira vastag... 16 éves vagyok, használhatom az ob supert??
2009. febr. 1. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogigátló miatt nagyon gyenge a vérzésem (2-3napig tart), igy Ob.minit használok és azt is 6-7 óránként cserélem ki, este meg 10órát is hogy bent van.nekem van hogy meg sem telik, tudom hogy nem egészséges ennyi ideig fetn hagyni, de most mit tegyek, hogyha még igy sem telik meg?
2009. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsónak: hát akkor te nagyon szerencsés vagy :-). szerintem este használj tisztasági betét, ha tényleg ennyire kevés.
2009. febr. 1. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!