Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek tampont a menstruáció első napjaiban, és milyen típusút használtok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Jessát használok, fel ennyi mint az OB, és szerintem jó.

Első nap nekem kevés barna folyás van, második nap lesz erős egy normál kb 2-3 óráig bírja.

2009. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha olyan ritkán jutsz mosdó közelbe, akkor nem árt egy vékony betétet is beraknod. Biztos ami biztos. Én lagalábbis így szoktam, és soha nem kerültem kellemetlen helyzetbe, de betét nélkül bizony néha gáz lett volna. A Libress normál betét jó és nem túl vastag. Nem látszik!!!
2009. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is O.B-t használok, mert azt szeretem, de abból is a pro comfortot, mert könnyebb felhelyezni. Amióta foggátlót szedek, azóta 5 napos lett a menzeszem, és nem olyan vészes. Van, h 2 óránként cserélem, de inkább 3-4 óránként. Az utolsó nap alig van, akkor tisztaságit használok.
2009. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én OB supert vagy más tipusú supert használok.Nekem az első 2-3 napon ez is szinte 1-1.5 ránként átázik. Betéttel együtt sem bír 1.5 óránál többet. A 4-5. napolon a super 3-4 órát bír, a 6-7. napokon a normál 4 órát. Nekem ezek szerint nagyon erős a vérzésem.
2009. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Supert és super plust használok, Ob-t és Naturella-t. Nekem a normal nem lenne elég, de azért az is van itthon, hogyha gyengébb lenne, de nekem utolsó napokban is olyan erős, hogy megtelik a super.
2010. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!