Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édesanyám 58 éves és sehogysem...

Édesanyám 58 éves és sehogysem tudom rávenni egy nőgyógyászati rákszűrésre, valamint vizsgálatra. Hogyan vehetném rá, hogy évente járjon legalább? Jól tudom, hogy 40 éves kor felett legalább évente kéne járni?

Figyelt kérdés
Én évente járok biztos, ami biztos alapon.29/N
2011. jan. 15. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj meg vele beszélni.Nyilvánvaló,hogy fél,én is ismerek ilyen személyt,akit alig lehet rábírni a kötelező vizsgálatokra is.Mondd el neki,hogy mennyire fontos neked,szeretnéd,ha sokáig együtt lehetnétek még.Nagyon fontos lenne az az évi egy szűrővizsgálat az egészsége megőrzésének érdekében.
2011. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemi élet megkezdésétől kell évente járni. Egyébként évente kellene járni vérvételre, szemészetre és fogorvoshoz is.
2011. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az édesanyád és az ő feladata lenne, hogy téged oltalmazzon, nem a tiéd, hogy őrá vigyázz!


Pontosan tudja a következményeket, nem jó amit tesz, de az ő élete. Szabadságában áll dönteni. Nem dönthetsz helyette. Sajnálom!

2011. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!