Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hólyaghurutom van....

Visszatérő hólyaghurutom van. Már lassan 6 éve szenvedek vele. Hogyan tudnék ettől véglegesen megszabadulni?

Figyelt kérdés
Ez a probléma gátolhatja a teherbeesést?
2009. febr. 2. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én teljesen megértelek, nagyon eleged lehet már belőle. én is ugyanezzel a problémával küzdök, bár én "csak" 1 éve. voltam én is milliószor millióféle orvosnál, már nem is számolom mennyinél. volt 1000 vizelettenyésztés, vérvizsgálat, nőgyógyszati kenettenyésztés, de soha nem mutat ki olyan kóros fokozatot, ami indokolná ezt a mindig fellángoló sz@rt. nem tudom, hogy te ezeken végigmentél már-e. ha még nem, érdemes nekivágni, hátha téged sikerül kigyógyítani belőle.

amikor először előjött, akkor még simán elmulasztotta egy 5 napos Cifran kezelés, de amikor 3-adjára újult ki, onnantól kezdve nálam nem hatott egyetlen antibiotikum sem. próbálkoztam tőzegáfonya kapszula szedésével, hát nekem egy kicsit talán használ. próbáld ki te is. annyit tudok még magamért tenni, hogy minden nap megiszom 1 liter zsúrlóteát a többi folyadék mellett, ez is jó. azt tapasztaltam, ha sok teát vizet iszom, akkor a pisim felhígul, és kevésbé irritáló a pisilés, még akkor is, ha épp rajtad van ez az átkozott nyavalya. amúgy nagyon el vagyok keseredve már én is, hogy nem igaz, hogy sehogy nem lehet kigyógyulni ebből a rohadt vacakból. az orvostudomány itt úgy érzem kudarcot vallott. laikus ember nem is hinné mennyire megkeseríti az ember életét ez, mert ugye mi tudjuk, hogy ez nem egészen csak abból áll, hogy kicsit felfázunk, 2 napig csíp kicsit a pisi, aztán az élet megy tovább.. mert ugye egy igazi hólyagyulladás kegyetlen elhasi görcsökkel jár.

ami a teherbeesési részét illeti a dolgoknak, ettől én is tartok mi lesz. bár nekem a nődoki soha nem látott kismedencei gyulladást az ivarszerveimnél, azért kissé engem is aggaszt ez.

ha gondolod, írhatsz privit, és beszélgethetünk, cserélhetünk tapasztalatot.

2009. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát tudod, én is túl vagyok rengeteg orvoson, az urológián már ismer mindenki. Semmi biztatót nem mondanak, állítólag szervi probléma nincs, mindent rendbe találtak. Mégis folyton jelentkezik. Szedem a tőzegáfonyát, rengeteg folyadékot iszom, sok teát, ittam évekig az aloe berry nectart is. Sok kamillateát iszom, mégis! Nem tudok már megoldást és az orvosok sem. Az antibiotikumokat már nem vagyok hajlandó beszedni!
2009. febr. 2. 10:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok neked privit írni, nincs engedélyezve nálad!
2009. febr. 2. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú, tényleg nem lehet? na majd nemsokára megnézem...
2009. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na beállítottam. most már küldheted a privit:)
2009. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is írhatnál privit, én 8hónapja szenvedek tőle, az elmúlt 30nap alatt 3x jött ki:( És egyre durvábban..már ez a második ilyen alkalom, hogy pisilés után a vesém is begörcsöl:( És még csak 17vagyok.
2009. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!