Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szőrös vagyok. Mindenho...

Nagyon szőrös vagyok. Mindenhol, de tényleg a hasam, a hátam, a mellem, a melleim között, a fenekem, az arcom is. Egyedül vagyok ezzel? Megoldás? :O

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. barna hajú. ezek a szőrök pihések, de hosszúak és sötétek, attól félek, hogy mégjobban megerősödik... és a késöbbiekben akár szakállam is lesz:\\\\
2009. febr. 2. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj de elkezdtem nevetni, mert gondolom tulzasba estel azzal, hogy szoros a melled, es a melled kozott, es szakallas leszel!

Olyant mar lattam, hogy valakinek az alkarja erosebb szorzetu, es a comja is, ezeket gyantazni szoktak.

De a tobbi reszen? Hormonproblemad van esetleg, menjel el orvoshoz.

2009. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

fiu vagy lány vagy?

mert fiuként teljesen normális és igen szakálad is lesz majd.

lánynáol ha tényleg sötétek és ennyire gáz akkor hormon probléma, el kellene menni nögyógyászhoz és megmutatni. vagy a házi orvosnak is de szerintem lehet a nödokihoz küld el.

2009. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos ez nem túlzás... olyan ez nekem mint valami fedőszőr...:(

éslányvagyok...

2009. febr. 2. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vele egyedül, vannak nők, akikben több a tesztoszteron az átlagosnál, és ezért erősebb a szőrzetük, vagy olyan helyen is nő, ahol egy férfinak.

Megoldás lehet ellene, ha elmész egy nőgyógyászhoz, elmondod neki ezen problémáidat, és ő felír egy fogamzásgátlót.

A másik megoldás az lehet, ha nagyon zavar, hogy legyantázod ezeket a részeket, vagy szemöldökcsipesszel kiszedegeted.

2009. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. febr. 2. 13:50
 6/8 anonim válasza:
100%

fiú vagy vagy lány?neeee:D...nézz körül hogy hol vagy...NŐK egészsége...

visszatérve a kérdésre...ha nem akarsz gyantáztatni emg szörteleniteni mert gondolom 14évesen nem.Ki lehet szökitenia szörszálakat...igy nem látszódnak annyira, neked is ezt javaslom!

2009. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!Én nem itéllek el,ettől szenvedek én is,csak hát én kicsit előnyösebb helyzetben vagyok,mivel kozmetikus vagyok,tudok segíteni a problémámon.De sok gondot okozott,mind a fiúknál,mind csak úgy hiúságból.

Édesanyám azt mondta azért,vagyok ilyen mert túlhordott terhesség alatt:-(,hát ez van el kell fogadni!

Előbb tanácsolnám a szőkítést,-ha nem válik be-utána a gyantát,de semmiképp,ne borotváld!!!Sok sikert,és ne keseredj el,sok hasonló vendégem van.

2009. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyanígy vagyok ezzel:((Én is szinte mindenhol szőrös vagyok,és szerintem nekem is a tesztoszteron szint magasabb az átlagnál:(Régebben kb.9 éves voltam,és akkor anyukám elvitt nőgyógyászhoz,de azóta is rettegek,ha még a szót is meghallom:(Nekem borzalmas élmény volt:(Szóval én inkább maradok az epilátornál és a gyantánál.
2009. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!