Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól lehet mellnag...

Hány éves kortól lehet mellnagyobbítást csináltatni?

Figyelt kérdés
18?
2009. febr. 2. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lángész 18 éveseknek már lehet. Stabil bevétel a plasztikai sebészeknek a pár évenkénti kötelező implantátumcsere. Mire 35 éves leszel tönkre is mennek a melleid.
2009. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

OFF:

Egy ismerősünk lábát amputálni kellett csontrák miatt. ő is 17 éves, mint Te. Azóta nem a kis mellei érdeklik, hanem, hogy miként lehetne műlába amire sajnos nem van pénzük. Kábé annyiba kerül, mint egy pár implantátum...:S

ON

2009. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a tested fejlödhet késöbb is...nem muszáj 18évesen egyböl futni melleket csináltatni...ráérsz böven 20 fölött...és különben is valaki a kicsi melleket szereti
2009. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És arrol ne is beszéljünk majd ha terhes leszel akkor aztán lesznek melleid ugyhogy várd ki!Nyugi én is gondolkodtam már ezen és rájöttem hogy mindek vessem alá magam ilyen nagy műtétnek ha természetesen is lehet majd!
2009. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!