Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs vérzészavar,...

Menstruációs vérzészavar, alhasi fájdalom, ifjúsági rendelésen mit tudnak vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Mivel még szűz vagyok a fenti panaszokkal először háziorvoshoz mentem, mert még sosem voltam nőgyógyásznál. Az orvos ifjúsági rendelésre utalt be. Igazság szerint én ettől is félek. Nem tudom, hogy zajlik egy ilyen vizsgálat. Tudna nekem valaki segíteni?

18/L


2011. jan. 19. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ha még szűz vagy, akkor végbélen keresztül, régen ez volt az eljárás. Csak lazulj el, nem lesz semmi gond, ők csak segíteni akarnak:) Becsülöm, hogy még őrzöd a "kincsed", ritka manapság.
2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Egyébként egy normális fiú mellett nem nehéz őrizni a "kincset" :)
2011. jan. 19. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
A nőgyógyász végbélen keresztül tud megvizsgálni. A vérzészavarokra általában gyengébb fogamzásgátlókat szoktak írni.
2011. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!