Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Mit vegyek a...

Mitől lehet ez? Mit vegyek a gyógyszertárba rá, hogy elmúljon? Rendesen tisztálkodom, minden nap, intim mosót is használok, és mégis égető érzést érzek a nemi szervemnél. Viszket, olykor csíp is.

Figyelt kérdés

És egy idő után olyan mintha túró folyna belőle, ami sárgás-zöldes-fehéres színű. Milyen kúpot ajánlotok? Mert gondolom ez v. Mi gomba lehet.


19éves lány


2009. febr. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak tiszta vízzel ajánlott mosni odalent,semmi intim vacak.A problémáddal meg sztem azonnal nődoki!
2009. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz sokféle kezeléssel, de a legbiztosabb egy nőgyógyász, tőle azt kapod, ami tényleg kell. Amitől biztos elmúlik, és nem is lesz tőle más gondod.

Ha partnered is van, akkor neki sem árthat kezelés, neki is kell felíratni gyógyszert.

2009. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van partnerem.De ez az érzés nem állandó.Alkalmanként van ilyen.Csak akkor viszont nagyon zavar.
2009. febr. 3. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is érdemes elmenni orvoshoz. Ha még nem voltál egyáltalán, főleg. Ha probléma, akkor gondolom úgyis rákérdez, hogy van-e partnered, ha nem akkor említed meg.


(Amúgy fiú vagyok, csak sokat olvasok itt :) )

2009. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is gyakran változik a folyásom,most pl.: megint előjött a gombám.nekem a dokim azt ajánlotta hogy ha ugy érzem hogy erősödik a folyásom akkor alkalmazzak hüvelyöblítést, ezt neked is tudom ajánlani. több infó itt: www.dolhay.hu


ha otthon akarsz kísérletezni, akkor ott a vény nélkül kapható Canesten Combi, Pevaryl G kúp, de ezek elég drágák, jobban jársz ha elmész a dokihoz,mert ha ő lát az a biztos,m eg amit ő ir ki az olcsóbb! Jobbulást!


Ui.: a hüvelyöblítést meg próbáld ki!!!

2009. febr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!